2737
2739
عنوان

خواهردوستم عااشق احسان علیخانیه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترعمه من ک ۱۷بود جلو همه مهمونا یهو گف خوش بحال سلطان سلیمان هر شب با یکیه 

داشت حریم سلطان رو میداد😂ماها مردیم از خنده

🚫امضامو تا آخر بخون خیلی مهمه🚫 اول بگم که کاربری برای دوستم بود و اسم و تاپیک ها رو من انتخاب نکردم💜خداروشکر یه شغل اینترنتی و بین المللی پردرآمد دارم .خوشحالم که تونستم قدم تواین راه بزارم و الان به این رتبه بین المللی برسم و نماینده یکی از ده شرکت برتر جهانباشم💜با اینکه خیلیا میگفتن نمیتونی و موفق نمیشی و گرونه و ... ولی الان همونا آرزودارن که توی کارم راهشون بدم و باهام همکاری کنن💜هیچوقت به انرژی منفی که دیگران بهت میدن اهمیت نده ...راه خودتو برو بالاخره به هدفت میرسی💜چیزی که بهترین نباشد ارزشی ندارد💜👑
2728
اینم حرفیه  البته اعتراف میکنم به شدت ازش خوشم میاد😂

ای عنچوچک😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2740
با اجازه مدیر یه سوال  کسی میتونه یه فیلم سینمایی طنز معرفی کنه از خونه نشینی خسته شدم کمک کنی ...

جومانجی 

اکشن و کمدیه

چندتا ساختن به نظر من از اولین سری ببینی بهتره 

فک کنم سه یا چهار بار با داستانای متفاوت ساختن

من ازش متنفرم خیلی جلفه همچین مالی هم نیس

خوب تو دوره ی نوجوونیت گذشته

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

بدبخت😐😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

خیلی از نوجوونا اینجورین حتی آدم های بالغ هم دیدم خودشونوُ برا یه سلبریتی اینجوری بکشن. 

منم خوشم نمیاد ولی فکر نمی کنم به خودی خود مشکلی باشه. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره.