2733
2739
عنوان

آموزش مجازی حتما نم بچه میشینن پای شبکه ی آموزش

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عمراااااا تاظهر میخوابن

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
شما یادتون نمیاد جوانید ما زمان جنگ یک سال تحصیلی رو از تقریبا از اول تا آخرش با تلویزیون درس خوندیم ...

آخی من این چند روز یادش می افتم. من اونموقع اول دبستان بودم. الآنم همون شرایط برای بچم که اول دبستانه هست.

آخی من این چند روز یادش می افتم. من اونموقع اول دبستان بودم. الآنم همون شرایط برای بچم که اول دبستان ...

خدا کنه یک شیر پاک خورده بیاد منو بگیره نرم سرکار

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2738
مم نمیتونم بیدار بشم کهههه😣😣😣

کدوم مقطع 8 هست

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍
خدا کنه یک شیر پاک خورده بیاد منو بگیره نرم سرکار

انشالله

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

دبیرستان ساعت چنده

انشالله

دعا کن مریضی وسواسم حل شه منو کشته