2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه رقم هست دیروز یه دختر ۲۳سالع  جون خوشگل  😞😞😞😞😞

اگه دروغ بگی وتگذارت میگنم به صاحب قران

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2731
همه رقم هست دیروز یه دختر ۲۳سالع  جون خوشگل  😞😞😞😞😞

اون ورزشکاره تکذیب شد. استارتر گفت کسی رو که بشناسی دروغ نگو

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
[QUOTE=126235787]من چند روز سرما خوردم و گلو درد دارم صدامم گرفته کلا سرما خوردگی هر نوعش باشه خیلی ...

کلادهوا یه جوریه پارو میکنیم زیر پتو گرمه میندازیمش کنار سرده واسه همین سرماخوردگی زیاده.من که چند روزه اینجوریم ولی تب نداشتم بیرونم نمیرم 

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
اگه دروغ بگی وتگذارت میگنم به صاحب قران

چی چرت و‌پرت میگی 

اصلا میفهمی چطور حرف بزنی 

برو جای دیگه آمار بگی 

از بقیه رد شدی یقه منو چسبیدی

نخیر دروغی ندارم

ممنون که تعلیق ام کردی مونده بودم با این همه تاپیک چه کنم
2738
اون ورزشکاره تکذیب شد. استارتر گفت کسی رو که بشناسی دروغ نگو

باشه 

از ترس داری داری میمیری 

منو‌ دروغ گو‌نکن

دیکه ریپلای نکن

ممنون که تعلیق ام کردی مونده بودم با این همه تاپیک چه کنم

خانوما به امار هرکسی توجه نکنید وضعیت بده ولی بعضیا کلا دنبال جو دادن هستن. اون دختر ۲۳ ساله هم تکذیب شد

وای ۲۳ چقد سخته خدایا خودت دورش کن

اون تکذیب شد گلم

2706