2733
2734
عنوان

چرا پولدارا ازدواج نمیکنن؟ 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 88 پست

بیکاره خودشو گرفتار کنه؟ 

کلا ازدواج مال بدبخت بیچاره هاست چه دختر چه پسر😂😂

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

ما از کجا بدونیم

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من هم واقعا همین شرایطو داشت ولی مامانش با ازدواجمون موافق نبود و ما چندین سال دوست بودیم  . مادرش به همه میگفت نمیدونم چرا ازدواج نمیکنه

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡

خوب شاید میدونه آدم زندگی و مسئول پذیری نیس چرا قبول کنه که یه دختر بدبخت شه 

آخرش بشه طلاق؟ 

ن همه چی پوله 

ن همه چی ازدواج

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2728

انسان و مخصوصا پسرا واسه براورده شدن نیازها و غریزه ازدواج میکنه اگه سیر باشه و نیازی نباشه بنابراین دلیل ازدواجم نیست مگر دلیل قوی تر مثل طمع (ازدواج با فردی برای بیشتر شدن مال و مقام)یا عشق (خیلی نادر)

2738
شاید مریصه

یعنی اگه هر کی بخاطر میل جنسی فقط ازدواج کنه سالمه🤔😑؟!! 

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

داداش منم از دوران دانشجویی کار می‌کرد ماشالا ب نسبت سنش وضع‌ ‌‌ش خوبه خونه و ماشین و کار خوب داشت هر چی می‌گفتیم زیر بار ازدواج نمی‌رفت تا اینکه دیدیم کاراش کرده و گفت 2 هفته دیگه از ایران میرم الانم رفته 😔😓

2706