2733
2739

این هفته که میاد پیکشه چون خیلیا که علامت نداشتن علایمو نشون میدن .فقط رعایت اصول پیشگیری خواهشا همه رعایت کنن.من دلم لک زده برم شهرستان خونه مامانم ولی نمیرم تا بعد اوکی شدن اوصاع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه که میخوای آرامش بدی ولی وقتی اطلاعاتت کافی نیست و اشتباه میگی ممکنه دیگران هم به اشتباه بندازی و اونارو در معرض خطر قرار بدی. درسته نرخ مرگ و میرش ۲درصده ولی اون واسه کشورهای دیگه ست که امکانات پزشکی و بهداشتی فوق العاده دارن، به موقع تشخیص داده میشه و به موقع قرنطینه میشن و تحت درمان های حمایتی قرار میگیرن و در حد وسیع شروع به سم پاشی و ضدعفونی کردن شهرها و متاطق آلوذه کردن.نه واسه کشور ما که حتی کیت تشخیص بیماری ندارن و بعد از یک ماه تازه در حد کم وارد کشور شده، نه ماسکی هست و نه لباسها و تجهیزات پیشگیری. نه قرنطینه ای صورت گرفته و نه حتی اطلاع رسانی درستی انجام شده. شما همین آمار رسمی رو که در نظر بگیری و یه تناسب ساده ببندی متوجه میشی که نرخ مرگ و میر طبق آمار رسمی همین کشور بالای ده درصد و طبق آمار غیر رسمی حدود ۴۰_۵۰ درصده. پس با گفتن این جمله که فقط دو درصد احتمال مرگ دارن  بحران و خطر رو کم اهمیت جلوه ندید.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
فكر ميكنم من نرمال نباشم اخه هر روز ميرم اداره كلا هم نميترسم😅😅😅

فقط رعایت کنید بهداشتو و مسائلی که هرروز میگن هیچی نمیشه آفرین به روحیه شما

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
2731
آقایون اگه گوش میکردن که خوب بود  همسر من نه دستکش میپوشه نه ماسک  هرکاری هم من میکنم می ...

شوهره منم 

فقط دستاشو میشوره .حریفش نیستم والا انقدر گفتم زبونم مو دراورده 

خوب خوبه که این تاپیک رو زدند...چرا شماها انقدر اصرار دارید ویروس خیلی خطرناکه...دوست دارین امار مرگ و میر رو صد برابر اینی که هست اعلام کنند..دوس دارین یه ذره امیدی هم که هست از بین بره و مردم افسرده بشند....بیخیال بابا...نصف بیشتر ماها ممکنه این ویروس رو داشته باشیم پس باید بریم بمیریم😁

عزیزم اینجا و اونجا نداره کلا این ویروس خطر مرگش ۲ درصد هست فیلم هایه علمیش با توضیح هست تو گوگل سرچ ...

تا قبل از اينكه اين ويروس به ايران برسه منم همينو ميگفتم اما واقعا تو ايران مرگ و مير بالاي بيست درصد داره چين اونهمه امكانات داشت اينجا بيمارستان نداريم كه الان بيمارستانها ظرفيت پذيرش بيمار ندارن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2740

https://www.instagram.com/p/B9CwEy8AFPU/بدون شرح

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
عزیزم اینجا و اونجا نداره کلا این ویروس خطر مرگش ۲ درصد هست فیلم هایه علمیش با توضیح هست تو گوگل سرچ ...

اینجا ایرانه،همه چی فرق میکنه،کی میخوای باور کنید،این همه مسول و نماینده جوابشون مثبت بوده،چرا عیچکدوم نمردن،میخوم بگم دروغه،میخوام بگم اینجا حتی رنگ برفم سیاهه،هیچ چیز اینجا جواب نمیده،و قطعی نیست

شوهر منم جدی نمیگیره.همش منو مسخره میکنه.

بچه ها چین یک میلیارد وسیصد وهشتاد میلیون جمعیت داره.از این تعداد فقط دوهزار نفر مردن .

ایران هشتاد میلیونه کلا جمعیتش.ادمایی دارن میمیرن که رعایت نمیکنن.بابا دوهفته بشینید خونتون.

دستاتونو مرتب بشورید.بخدا چیزی نمیشه

2706