2752
2734
اینهمه ادم تو تصادف جونشونو از دست میدند یعنی مادیگه باید قید مسافرت رو بزنیم....؟این ویروس چسکی هم ...

همین ویروس چسکی تمام دنیا رو درگیر کرده ولی واسه ما فقط ویروس چسکیه چرا؟! چون ما اینقدر روزانه مرگ و میر می بینیم که دیگه واسمون عادی شده مردن. 

درسته خیلی ها توی تصادفات مختلف میمیرن ولی بازم آدم می دونه میشه با احتیاط و مراقبت جلوی خیلی حوادث رو بگیره. خیلی ها هم اصلا مسافرت نمیرن و مشکلی براشون پیش نمیاد. ولی ویروس و بیماری قضیه ش فرق میکنه حتی اگه من نوعی رعایت کنم تا بقیه و همگی رعایت نکنیم نمیشه جلوی گسترشش رو گرفت.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲
استاتر اغلب کاربرای این سایت یه رسالت دارن اونم تزریق ناامنی و تنش و دادن استرس و اخبار ضد و نقیض به ...

اره  اون فیلم که در موردایت الله بهجت شبکه منو تو حرف میزد رو منم دیدم واقعا اینا مردمو اسکل خودشون کردن   بیچاره کساییکه حرف اینا رو گوش میدن 

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا عکس اونایی که درمان شدند و نمیزارند؟

وااا شما خودت خوب میشدی دلت میومد عکست تو تلویزیون و اینترنت پخش میشد

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
نه منم مطمئن نیستم ولی از حداقل اطلاعاتی که دارم استفاده کردم و طبق همین آمار رسمی دولت با یه تناسب ...

نه عزیزم شما فقط سواد داری!خیلیا کرونا مثبتن ولی چون علائم خفیف دارن اصلا ازمایش ندادن و تو این امار گفته نمیشن همونطور که بارها اعلام شده کسایی که تا حدی علایمشون شدیدتر نشده لازم نیست مراجعه کنن و خودشون قرنطینه کنن تو خونه!پس تعداد مبتلایان که حالشون وخیم نشده و تو امار اورده نمیشه بیشتره و درصد مرگو میر هم به همون نسبت میاد پایین!از طرفی این بیماری هیچ جا درمان خاصی نداره که به امکانات ربطش بدیم یه دستگاه ونتیلاتوره که کسی دچار عوارص تنفسی بشه بهش وصل میشه

اینجوری فکر نکنید که همه جا اوصاع عالیه و ایران فقط اینجوری شده .تو ایتالیا هم تعداد مبتلایان بسیار بالاس .دوست خودم سوییسه و میگه اصلا مرزشونم با ایتالیا بسته نشده و رفت و امد وجود داره به ایتالیا .اوصاع نبود ماسک و مواد ضدعفونی کننده تو اروپا و بقیه کشورا هم خیلی مطلوب نیست!همه جای دنیا این بیماری اپیدمی شده اینکه فقط بخواییم ایرانو بزرگنمایی کنیم و بقیه جاهارو نه درست نیست.مثلا تو امریکا فقط هزینه تست 500 دلاره که خیلیا نمیتونن بپردازن.

تو رسانه های اسراییلی گفته شده 1400 نفر تو اسرائیل مثبتن ولی اینا به گوش ماها نمیرسه خب!

2731
عزیزم اونجا خفقان نیست اون فوتیا هم خانواده دارن اگه همچین چیزی باشه اعتراض میکنن همه دنیا هم میفهمن ...

اینترنت قطع بشه؟عزیزم کل رسانه ها ی دنیا دست خودشونه هرچی دلشون بخواد تو مخ مردم میکنن !

اره  اون فیلم که در موردایت الله بهجت شبکه منو تو حرف میزد رو منم دیدم واقعا اینا مردمو اسکل خو ...

ماکه ماهواره نداریم و سوتیاشون زیاد میاد تو شبکه‌های مجازی منم اینطوری نگاه میکنم😐😐😐😐

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
پس اگ ۲ درصد باشه . ینی تعداد مبتلایان و اشتباه میگن . ( فوتیارو ک نمیتونن پنهان کنن مردم بالاخره از ...

خیلیا اصلا مراجعه نکردن واسه تست دادن .از خیلیا تست نگرفتن و کرونا مثبتن .اینا فقط کسایین که ازشون تست گرفته شده

همین ویروس چسکی تمام دنیا رو درگیر کرده ولی واسه ما فقط ویروس چسکیه چرا؟! چون ما اینقدر روزانه مرگ و ...

خواهرم شما بهداشتتو رعایت کن انشاله درگیر نمیشی....حرف من چیز دیگست...من میگم حالا امار هر چی باشه ما که نباید خودمونو ببازیم پس خدا کجای زندگیه؟حالا باید به هم انرژی مثبت بدیم نه اینکه مدام بهم استرس بدیم....بالاخره اگه قرار به مردن باشه میمیریم اگه نه با همین ویروس به قول شماها خطرناک و کشنده باز میمونیم...شما باور داری استرس سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنه؟پس چرا باید اخبار ناقص دشمنامون که هر لحظه منتظر مرگ تک تک ما هستند رو بدون چون و چرا باور کنیم؟

اینترنت قطع بشه؟عزیزم کل رسانه ها ی دنیا دست خودشونه هرچی دلشون بخواد تو مخ مردم میکنن !

دیروز بود یا پریروز یه اقاهه بود که کرونا داشت بعد تو اینستاش داشت به مردم امید میداد و میگفت ما خوب میشیم و کرونا رو شکست میدیم و از این حرفا بعد اینستا پیجشو بست یعنی واقعا اینا میخوان  مردم ما تو استرس باشن و ناامید.... فیلم مصاحبشو هم من دیدم

نه عزیزم شما فقط سواد داری!خیلیا کرونا مثبتن ولی چون علائم خفیف دارن اصلا ازمایش ندادن و تو این امار ...

توضیحاتتون مثل همیشه عالی و جامع و کامل بود خانم‌دکتر 

ممنونم😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
دیروز بود یا پریروز یه اقاهه بود که کرونا داشت بعد تو اینستاش داشت به مردم امید میداد و میگفت ما خوب ...

یا الله 

واقعا میگید؟؟؟؟؟!!!!!!

ماکه ماهواره نداریم و سوتیاشون زیاد میاد تو شبکه‌های مجازی منم اینطوری نگاه میکنم😐😐😐😐

یعنی یه عده بی سواد عقده ای دارن اونجا زر میزنن  ایت الله بهجت بیشتر از 10 ساله که فوت کرده  اینو یکی بهشون بگه خخخ 

دیروز بود یا پریروز یه اقاهه بود که کرونا داشت بعد تو اینستاش داشت به مردم امید میداد و میگفت ما خوب ...

بله دیگه....من نمیدونم چرا بعصیا انقدر کشته مرده و حامی کشورای دیگه هستند...والا مگه ایران ما چشه؟رهبر داره خون دل میخوره که ماها تو امنیت باشیم...یه ویروس اومده ما جریت نمیکنیم بچه هامونو بفرستیم مدرسه در صورتیکه تو بعضی کشورا بچه هاشون با اسلحه میرن مدرسه...واقعا یه کم با انصاف باشیم

یا الله  واقعا میگید؟؟؟؟؟!!!!!!

اره متاسفانه مرده تو قرنتینه بیمارستان بوده از خودش فیلم گرفته تو اینستاش گذاشته بود

خیلیا اصلا مراجعه نکردن واسه تست دادن .از خیلیا تست نگرفتن و کرونا مثبتن .اینا فقط کسایین که ازشون ت ...

بازم نمیخونه ب تعداد فوتیا 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)