2737
2734
عنوان

به نظرتون چه رفتاری کنم با عفریته

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا صبرت بده من هم بعد از شش سال نازایی دوبار پشت سر هم سقط کردم حالت را می فهمم خدابیامرز مادر بزرگ شوهرم دلداری می داد و می گفت حتما می خواسته زشت و ناقص یا بد عاقبت بشه خدا بهت لطف کرده ونداده الان هم دوتا پسر نوجوان دارم فقط صبر کن وتوکل بر خدا داشته باش انشاالله بهترین ها را نصیبت کند . حالا چه اجباری است که مادر شوهر دیدنت بیاد فوقش تماس تصویری داشته باشید.

والا من سقط کردم اون انقد گریه کرد من نکردم.بدبخت هروز برام کاچی و گرمی جات درست میکرد.میگفت بچه ای خوبه خدا بده.خودتونو ناراحت نکنین.البته ی ساختمونیم ناگفته نماند ولی هی  میومد بالابهم سرمیزد😊😊

💎زبان کوردی هویت من است💎
2728
عزیزم اون موند برات 

منم بچه اولم سقط شد ولی بعدش حامله شدم

حق میدم ناراحت شی ولی سخت نگیر.از مادرشوهر من بدتر نبود ک گفتم عه خیالم راحت شد پسرم مشکلی نداره😒😒

من خر ده سال میش سکوت کردم الان بود حالشو میگرفتم میگفتم اسپرم‌پسرت ضعیفه😞

خدا بچه هامو ب تو میسپارم
هیچ وقت یادم نمیره هیچ وقت 

بیخیالش باش خواهری. دیگ ن تو شادیش زیاد سهیم شو ن تو ناراحتی و مریضیش. بذار همون عزیزاش ب دادش برسن. منم مادرشوهرم کم ک میاره میاد سمت من ک ایشالا پاش بشکنه عفریته😒😐 

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
عزیزم خدا صبرت بده من هم بعد از شش سال نازایی دوبار پشت سر هم سقط کردم حالت را می فهمم خدابیامرز ماد ...

زحمت نکشیده اخه اینترنت مصرف میشه یه وقت

😎😉😉😑😑
2740
امسال ۱ ماه مریض شده بود از بین ۱۰ تا بچش من رفتم همراهش موندم شام ناهار پختم بهش رسیدم داروهاش و ای ...

کامل میفهممت من صد مرتبه از تو بدترم ولی چی شد فقط سلامتی خودمو به خطر انداختم بی خیال رفتی کمک کردی بگو خدایا فقط بخاطر تو. بعد اینم اگر خواستی نری نرو. با سیاست رفتار کن یه مشاور به مو گف چرا انقد خودتو داغون کردی گف کسی که گفته مادرشوهر مثل مادره و خواهرشوهر مثل خواهر واقعی غلط کرده. و به قول دکتر هلاکویی قرار نیست ما خانواده طرف مقابلمون روحتما دوست داشته باشیم بلکه قراره ختما احترامشون رو نگه داریم. پس اصلااااااا ازشون توقع نداشته باش

کامل میفهممت من صد مرتبه از تو بدترم ولی چی شد فقط سلامتی خودمو به خطر انداختم بی خیال رفتی کمک کردی ...

بله اینم حرف خوبیه حتما انشالله از این به بعد

😎😉😉😑😑
2706