2733
2734
عنوان

عجیب ترین خوابی که تا الان دیدید چی بوده؟؟😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 3890 بازدید | 199 پست

چند سال پیش خواب دیدم..دارم مامان بزرگمو آرایش میکنم..فرداش سکته کرد بیچاره 😔😔😔😔

هر جا که باشی تو فکر توام💕❤💞👫حس میکنم پیشه منی💑💜💗باور قلب من اینه که ما👑💫تا آخرش مال همیم😍😍ماه قشنگ شبام🌼🌹مثل یه خوابی برام💏💏👫👫👫💏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همین امروز خواب دیدم داداشم با ی دختره سن بالا،زشت که دندوناشم جلو بود و بلد نبود خوب حرف بزنه میخواست ازدواج کنه! کل روز درگیر این خواب بدم

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2728
من که به هرکس فکرکنم هرشب خوابشامیبینم  یه نفراخیلی دوستش دارم دیشب خوابشادیدم

کاش یکبارر خوابشووو ببینم😔😔😔

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 

دیشب خواب دیدم دختر داییم گروه سرود داده احلام خواننده هم اومده میگه دوست دختر داییتم.از اونورم یهو رهبر میاد خیلی مریض بود به زور راه میرفت

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
2738
خواب +۱۸با اینکه بهش فک نکردم😐

اووووف منم خيلي ديدم محصوصا تو بارداريم

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

همین دیشب خاب دیدم بینیمو عمل کردم لعنتی انقد واقعی بود و دردشو عمیق حس میکردم شوهم خاست بوسم کنه بره یهو از خاب پریدم داااد زدم

واااای دماااااغم خرابش کردی😭😭😭

حتی چن لحضه بعد بیداری هم بااحتیاط تکون میخوردم دردم نگیره😑😑😑

گور بابای دنیا و ادماش
همین دیشب خواب میدیدم یه درسی دارم که یادش نمیگیرم و مهران مدیری اومده بهم یاد بده😂😂😂😂

10تاصلوات فرستادم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2706