2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 122 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونوقت یه سری ها میان میگن شوهر میخوایم...نمیبینن این وضع هارو.

خدایی رابطه های دوست دختر و دوست پسری خیلی بهتر از بعضی زندگیاس.😕

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
اسی جونم  ببخشید ولی گفتی عنتر خان خندم گرفت😂 بچه ننس

ن مثل این تازه عروس حسودا هستن حالمو بهم میزن بخدا 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2728

منکه اصلن برای خانوادم چیزی نمیخرم ک شوهرم ی دفه منت نذاره ولی شوهرم خودش بنده خدا همش بهم گوشزد میکنه ک ب مامانت و ابجیت پول بده یا براشون وسیله بخر منم برای خانواده شوهرم همینطورم و هرچقد بخواد کمکشون کنه ناراحت نمیشم

2740
حقته فک میکنین اگر برای خانواده شوهر خدمت کنین و شوهرتونم خدمت زیادی  کردچیزی نگین آدم خوبه می ...

نمیشه مادرش آدم خوبیه اینم فضول روم نمیشه بد مادرشو بگم 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

[QUOTE=126204135]منکه اصلن برای خانوادم چیزی نمیخرم ک شوهرم ی دفه منت نذاره ولی شوهرم خودش بنده خدا همش بهم گوشزد میک ...[/QUO

منم چیزی نمیخرم حتی خودشم چند بار گفته گفتم ن چون میدونم آنقدر عقده ای سرم میرن

اسمت چقد ترسناکه🙄🙄

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
نمیشه مادرش آدم خوبیه اینم فضول روم نمیشه بد مادرشو بگم 

با مادرش کاری نداشته باش 

برا خودش خرج بتراش کلّی نزار پول تو جیبش بمونه

وقتی شوهرتو میشناسی چ جوریه 

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋

اشتباه گفتی ک ونش میخاره

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
با مادرش کاری نداشته باش  برا خودش خرج بتراش کلّی نزار پول تو جیبش بمونه وقتی شوهرتو می ...

پول درست نمیده سگ سگ

شماهم چندبار به روش بیار بگو والا اگه من یک دهم خر حمالی هایی که تو واسه مادرت میکنی رو واسه مادرم میکردم پاره میشدی عزیزم😅 بگو تو کولی بازی میکنی که خدمات بی حساب خودت به مادرت به چشم نیاد ولی خیالت راحت حواسم هست عین نوکر در اختیاری، پس دیگه نبینم واسه من خاله زنک بشی عشقم😁

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙
2706