2737
2734
عنوان

تحقیر تا کجا دخترعمو 😕😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1117 بازدید | 76 پست
اتفاقا مردای قد بلند از خانمای ریزه خوششون میاد

نه همه هم اینطور نیستن ولی اکثرا دوست دارن کوچولوتر باشه...

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب انتظارم زیاد نیست که 🤔😯 اینا مثلا ی پسر با قد ۱۶۶ ۱۶۷ که میاد من رد میکنم میگن چراااا و فلان . ...

دیگه ۱۶۶برای یه مرد کوتاه واقعا حداقل باید ۱۷۵ باشه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728
میگن فاصلمون مثل تو وهمسرت هست برا من خار داره ایطو بخوام برا تو نداشت؟چه حرفا الان خیلی از خانما تو ...

واقعا به اون ربطی نداره😕 بعد اصلا تو نظر من اختلاف قد ضایعی نیست . ما توی فامیلمون از من کوتاهتر داریم شوهرش بالا ۱۹۰. 

خو راست میگه به قد خودت نگاه کن  مردای که قدشون بلنده بیشتر میرن سمت زنای قد بلند کمتر پیش میا ...

فک کنم برعکس گفتی .بیشتر دیدم مردای قد کوتاه زن قد بلند میگیرن و برعکس البته همه جورش هست

2738
اتفاقا مردای قد بلند زنای ریزه میزه میپسندن اما مردای کوتاه اشتهاشون زیاده دختر قد بلند میخوان

اشتها شون زیاد نیست    عقده قد دارن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

منم یه دوستی دارم مثل شماست خودش ب زور شاید بشه ۱۶۰ ک همونم نمیشه خواستگارای خوبشو ب خاطر قد رد میکنه (مثلا ۱۷۰ تا ۱۸۰) میگه طرف حتما باید ۱۸۰ ب بالا باشه اونوخ میچسبه ب خواستگارای سطح پایینی ک فقط ظاهر دارن

ب نظرم معیاراتونو یکم جا ب جا کنید  

فک کنم برعکس گفتی .بیشتر دیدم مردای قد کوتاه زن قد بلند میگیرن و برعکس البته همه جورش هست

آخه کدوم زن قدبلندی با یه مرد کوتاه ازدواج میکنه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
منم ۱۶۲ هستم شوهرم ۱۸۳

شوهرت تا حالا چیزی درمورد اختلاف قدتون نگفتع بهت؟

من میترسم همینجوری که الان دخترعموم تیکه میندازه پسفردا ازدواج کنم شوهرمم تیکه بندازه یا به چشمش بد بیاد

2706