2737
2739

چه خبرتونه؟؟ چه خبرتوووونه؟؟؟؟؟ کاخ سعد آبادو که ندادن دستتون  که از ماه پیش شروع کردین سایدن! 60یا 70 متر خونه  دیگه این کارا رو داره!!! مامان من از ده روز پیش شروع کرده هر دفه هم میبینمش میگه خااااک امروز فردا عیده هنوز کارامو نکردم 🙄 خدا وکیلی مگه در طول سال تمیز کاری رفت روب ندارین که نزدبک یال نو می افتین به شست شو؟؟؟ 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گذاشتم ۵ روز اخر اسفند 😑

من هم!!!!  حالا من در طول سال زیاد شست شو ندارم گردگیری اینا... اونم سطحی تازه 

من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوس تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین مودب نبوده ام شورش رادرآوردم ام !     زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها موهایش رنگ گذاشته !! دختر بد کمر باریک ..دختر بد زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود  حرف منو قبول نداری مجبور نیستی رپلای کنی توام نظرتو بده 
2728

مت۵تازه اسباب کشی کردن ندارم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

نه از ۲۰ ام به بعد انشاالله شروع میکنم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
چه دل و دماغی دارین خوشبحالتون

چه طور؟؟ که از الان نمی افتیم به جون خونه؟؟ 

2740

من اول اسفند مجبوری شروع کردم اشپزخونه یکم بنایی داشت دیگه تمیز کردم یه هفته طول کشید خونمونم بزرگه تقریبا ۲۰۰ متره البته خونه سازمانیه مال خودمون نیس😃😃😃

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
چه دل و دماغی دارین خوشبحالتون

عزیزم تمیزی دیگه ربطی  ب دل و دماغ نداره ما همه ناراحتیم و نگران ولی نمیشه از زندگی هم دست شست

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      
چه طور؟؟ که از الان نمی افتیم به جون خونه؟؟ 

نه اینکه مامانت به هوای عید داره خونه تکونی میکنه ،از دسن این ویروس لعنتی دل و.دماغی برامون نمونده دیگه

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

حالا من مامانم به خورده وسواس تمیزی داره همیشه وستمال دستشه دستمال میکشه 🥴🥴🥴 دیگه فک کن  الان چه بکنه!!!!