2737
2739
عنوان

یه بار تاپیک زدم ک داداش ۱۶ سالم دوست دخترداره

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 110 پست
اصلا خوشمون نمیاد کسی بگه مثل ایرانیاید ممنون ما خودمون افغانیم و خودش کافیه

از خداتون باشه شبیه ایرانیا باشید...کسیم نگفت افغان یا چمیدونم نژاد دیگه ای زشته...همه جا هم زشت وجود داره هم زیبا...این تعصبای الکیو بزارین کنار...هیشکی کاری به افغان و قیافه افغان نداره....اینم همه میدونن که مشخصشون چشمای پف داره مثه چین مثه کره مثه ژاپن...دلیلیم بر زشتی نیست...وسلام😏😏😏

💖💖💖💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂ارهه وای نگو چقد دخترای کره ای بعضیاشن خوشگلن😭😭 لنتیا نمیدونم فیسشون چجوری لک ندارن چقد پوس ...

فقط پوستشون خوبه...تنها ویژگی مثبتشون همینه...لبنانیاااا😍مثلا اگه پوست این کره ایارو لبنانیا داشتن عااالی میشدن...خیلی دوسشون دارم واقعا زیبا و مینیاتوری ان

💖💖💖💖💖💖
از خداتون باشه شبیه ایرانیا باشید...کسیم نگفت افغان یا چمیدونم نژاد دیگه ای زشته...همه جا هم زشت وجو ...

دیگه از خدامون نیست چه کنیم😄باشه حالا شما لازم نیست از عرب ها حرف بزنید ما خودمون خوشگل ایرانی هم دیدیم دیگه چرا میرید تو دور دستا میگردید لطفا دیگه رپلی نزنید روچتم ممنون

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2728
دیگه از خدامون نیست چه کنیم😄باشه حالا شما لازم نیست از عرب ها حرف بزنید ما خودمون خوشگل ایرانی هم د ...

اتفاقا من میخواستم به تو بگم ریپلای نکنی منو....ازخدات نباشه هیچ اهمیتی ندارهههه 😄 دوست دارم هم از زیبایی ایران خودم حرف بزنم هم عرب هم روس...مهم اینه که حقیقته😏

💖💖💖💖💖💖