2737
2739

کارم شده گریه همش دارم شوهرمو بچمو خانوادمو نگاه میکنمو اشک میریزم 😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم این ویروس ها کلا از هر خانواده ای یه ارتباط مستقیم با استراحت و عدم فعالیت دارن. اون پرستار و این خانم فوتسالیت احتمالا فعالیت بدنی زیادی داشتن. پارسال یه پرستار حین کار سکته مغزی کرد و فوت شد علتش فعالیت زیاد بود

ی ورزشکار اصفهانی هم گفتن مبتلا شده و بستریه😑😭😠

کیییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

کاری یه شغل و سمت طرف ک نداره فقط سیستم ایمنی .. هرکی ضعیف باشه سیستم ایمنیش از پا درمیاد حالا ریس جمهور باشه یا مدال اور المپیک

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫

اخه بدیش اینه حتی اگه طرف خوب هم بشه دوباره بعد ی مدت ازمایشش مثبت میشه

یعنی حتی اگه امیدت و از دست ندی و شکستش بدی بازم میاد سراغت

این منو خیلییییی میترسونه😷

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم
2706