2733
2734
بهتر ازینکه کرونا بگیرن  یا اینکه لغوش میکردن  حتما عکس اتلیه گرفتن

عروسی من لغو شد چند روزی تو رختخوابم از غصه نمیتونم سرپا وایستم خداروشکر برا اونا لغو نشد

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسی من لغو شد چند روزی تو رختخوابم از غصه نمیتونم سرپا وایستم خداروشکر برا اونا لغو نشد

عزیزم فدای سرت 

خب شرایط بدیه و برای همس 

حداقل اتلیه عکس بندازید مهمترینش همینه 

2728
فیلمشون بد نمیشه؟ همه با ماسک!!

دارم تصور میکنم که این چه کاریه تو عروسی با ماسک برقصی و ازون بدتر چه کاریه اینجوری و با این شرایط عروسی بگیری خیلی مسخرس بنظرم🤣🤣🤣🤣🤣🤣😷😷😷😷💃💃💃💃💃

من یکی حاضر بودم اصلا عروسی نگیرم ولی عروسیم اینجوری نباشه

موافقم طفلیا عروسی اینجوری نمیچسبه 🙁همش باحالیش به دیوونه بازی با دخترا فامیل و دوستاس 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
عزیزم فدای سرت  خب شرایط بدیه و برای همس  حداقل اتلیه عکس بندازید مهمترینش همینه

کلا کنسل کردن مادرشوهرم اینا که بمونه برا بعدها . ۲۱ام تالار بود . ناراحت اینم بعد یسال و نیم خانوادش تونستن تکون بخورن مقدمات عروسی فراهم کنن این ویروس باعث شد باز برن بچسبن زمین بشینن چیزیم بگی میگن خونسردیم ما متنفرم ازشون

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2738
الان رفتین سر خونه زندگی ؟

نه عقدیم جهازم رو قرار بود ببریم لیست کردیم ولی تالار و حنابندون رو کنسل کردن منم سفت چسبیدم به جهازم نزاشتم ببرن چون میبردن میگفتن خودشم بی سر صدا بیاد

انشالله که هرچی خیره پیش بیاد براتون عزیزم 😙

ممنون جانم سلامت باشی مرسی از دلگرمیت