2733
2734
عنوان

من امسال لباس عید ندارم البته لباس درس درمونم ندارم شما چی ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پساینایی که هی عکس مانتو خریدار عید میزان کیان

تنت سالم باشه خواهر قشنگم

بخدا به جان عزیزام

من عید قرار بود عروس شم ک مث اینکه کنسل شد بخاطر ویروس

بخدا هییییچ لباسی نخریدم 

همه چیز ک لباس نیست عزیزدلم♥️

من خوشبخت‌ترین میشم، مطمئنم😍♥️برای خوشبختیم یه صلوات میفرستی؟♥️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ♥️
2728

من چون مامانم خیاطه همیشه هر وقت پول داریم پارچه میخریم میزاریم تو خونه یه وقت هول هولی لباس خواستیم باشه.امسالم چون یه عالم پارچه تو خونه داشتیم مامانم برا خودشو منو خواهرم کلی لباس دوخت تو خونه

تنت سالم باشه خواهر قشنگم بخدا به جان عزیزام من عید قرار بود عروس شم ک مث اینکه کنسل شد بخاطر ویرو ...

چه مهربون به نظر میای ایشاالله خوشبخت بشی بعد رمضان عروسی بگیر

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
من که بخاطر تغییر سایز تصمیمم بود چیزی نخرم بجاش وسایل خونه بخرم اونم که ویروس اومد کلا خونه نشین شد ...

چه خوب مرحبا مامانت من یه درز شلوار می دوزم کولم وشونم درد میگیره مشکل دارم فک کنم 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
2740
چه مهربون به نظر میای ایشاالله خوشبخت بشی بعد رمضان عروسی بگیر

خودت مهربونی ک اینجوری فکر میکنی عزیزدلم

امیدوارم همه چی بر وفق مرادت باشه 

توکل به خدا کردم هرچی خیره همون پیش بیاد ♥️♥️♥️♥️

من خوشبخت‌ترین میشم، مطمئنم😍♥️برای خوشبختیم یه صلوات میفرستی؟♥️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ♥️