2733
2739
عنوان

عكس همسرم( به همفكريتون نياز دارم)

| مشاهده متن کامل بحث + 140050 بازدید | 349 پست

خدایا امثال این آقا خیلی مرد هستن

دمشون خیلی گرمه

تورو بحق امشب ازت خواهش میکنم که

هم این آقا هم امثال این آقا توی مراکز مختلف درمانی ایرون صحیح و سالم برگردن پیش خونواده هاشون

به همگی شون و خونواده هاشون تن سالم و عمر با عزت و طولانی و ابرومند بدور از هر جور خطر و بیماری خاصه کرونا و قضا بلای جانی و مالی ببخش 

همینطور به این آقا و خانومش

این دعا رو از ته قلب کردم براتون عزیزم❤️

از طرف من یدونه بهش بگو دمت واقعا گرمه🙏🏼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😔😔😔 چقدر زحمتکشن پرسنل بیمارستان... عزیزم شما هم یه شب میخوای بمون برای دلداری ولی بقیه ی شبا به ...

خواهرام ميگن يا امشب بيا يا ديگه نيا چون فردا همسرم برمي گرده از شيفت

2731
2738

عزیزم منطقی فکر کن اگه همسرت تو این شرایط فکرش پیش شما میمونه یه بچه داری برو خونه ی پدرت

اگر نه اتفاقا ادمی هست که خیلی خونه و محیطش براش مهمه بمون شبا که میاد عذایی ابی چایی بهش بده ولی خئب جای خوابتم جدا کن خیلی هم رعایت کن 

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

من بودم به هییییچ وجه نمیرفتم با اینکه مجردم اما به نظرم اگه یه روزی ازدواج کردم تو هیچ شرایطی همسرمو تنها نمیزارم شریک زندگی اینجور وقتها معنا پیدا میکنه فقط که نباید شریک لحظه های خوب بود

و در ضمن انشالله  که همسرتون همیشه سلامت باشن و جا داره که بهشون خدا قوت بگیم هم به ایشون هم به همه پرسنل بیمارستان ها

شرايط رو خواستم نشون بدم الان اين عكس رو برام فرستاد از خودش

الهی خدا حفظش کنه برات عزیزم خدا برات نگهش داره به حق این شب عزیز.برو خونه مادرت نزار عذاب وجدان بگیره

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤
عزیزم منطقی فکر کن اگه همسرت تو این شرایط فکرش پیش شما میمونه یه بچه داری برو خونه ی پدرت اگر نه ات ...

آره به نظرم بهترين كار اينه كه برگشت خونه مستقيم بره حموم و لباساش بره تو ماشين و جاي خوابم جدا كنيم ... چرا زنگ ميزنه مامانم ؟ مامانم خيلي استرسيه رو من خيلي زياد چون ته تغاري ام الان مي دونم از استرس به خودش مي پيچه 😞

2706