2737
2734

به خودم حق میدم که ناراحت باشم ک جا بزنم ک دلتنگ طرف بشم 

اما سعی میکنم همه اینا مقطعی باشه 

با خودم منطقی حرف میزنم 

ک ب فلان دلیل این شخص باید برای من کمرنگ بشه 

فراموشی درکار نیست 

هر آدمی ک وارد زندگیت میشه بخشی از خاطراتته و نمی تونی فراموشش کنی 

فقط باید هر روز برای خودت دلیل بیاری ک اون شخص رو  کمرنگش کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به خودم حق میدم که ناراحت باشم ک جا بزنم ک دلتنگ طرف بشم  اما سعی میکنم همه اینا مقطعی باشه&nb ...

👏👏👏👍

سرتو بزار روشونه هام خوابت بگیره.....منم جاخالی میدم حالت بگیره😀😀😀

شاید باورت نشه من بعد از چند سال هنوز هم دوسش دارم ولی در عین حال ازش متنفرم.....

عشق و نفرت شنیدی من الان تو اون حالم

من خوشبختم...خدایا شکرت😍🤩....توکل بدون تفکر💪.......تو فقط بخواه تا خدا بهت بده....شکرگذاری فراموش نشه....تا زمانیکه ناخودآگاهت را در خودآگاهی درک نکنی، این ناخوادآگاه توست که بر زندگیت حکمرانی میکند و تو آن را سرنوشت می‌خوانی.💪
2740
ده تا مسافرت رفتم به ظاهرم رسیدم .این ور اون ور رفتم دوست جدید پیدا کردم ولی هیچ که هیچ😔 چرا نمیشه

چون خودت نمیخای

فقط خودت نابود میکنی

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین کاری که خودم کردم و جواب داد...خودمو به شدت بالا کشیدم...از اون آدم الان خیلی سرترم

نگاهاشو به خودم حس میکنم ولی محل سگ بهش نمیزارم

من خوشبختم...خدایا شکرت😍🤩....توکل بدون تفکر💪.......تو فقط بخواه تا خدا بهت بده....شکرگذاری فراموش نشه....تا زمانیکه ناخودآگاهت را در خودآگاهی درک نکنی، این ناخوادآگاه توست که بر زندگیت حکمرانی میکند و تو آن را سرنوشت می‌خوانی.💪

اگه هنوزم میبینیش باید عادی رفتار کنی...انگار نه انگار که دوسش داشتی.....به غلط کردن میفته

اینجوری نگو دو سال زندگی کردم باهاش .سر سفره نشستم .با هم یه جا خوابیدیم.یه جا نشستیم و ...... خاطر ...

جدا شدی،شوهرت بود یا دوست پسرت

متولد ۶۷ هستی

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2706