2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟😐 پس رنگ زرد ملاک نیست؟چطور باید بفهمیم پس؟😢

خود تجهیزات پزشکیا راه خاصی هم دارن برا تشخیص این موضوع

اون روز که پدرم خرید اینو تازه بارش رسیده بود برا تجهیزات پزشکیه با یه دستگاهی چکش کرد ببینه متانوله یا اتانول که مطمئن شه بعد بفروشه میتونید از جایی که خریدین بپرسین

🌈 ایران خانم... یه روز دوباره میخندی 🖤 
صنعتی زردا هم مشکلی نداره فقط باید اتانول باشه اتانول صنعتی هم داریم عزیزم من مادرم فوق لیسانس زیس ...

عزیزم این الکل رو همسرم خریده میتونم برا ضدعفونی کردن سطوح و گوشی ازش استفاده کنم ؟

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2728
خود تجهیزات پزشکیا راه خاصی هم دارن برا تشخیص این موضوع اون روز که پدرم خرید اینو تازه بارش رسیده ب ...

ممنون عزیزم❤

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
عزیزم این الکل رو همسرم خریده میتونم برا ضدعفونی کردن سطوح و گوشی ازش استفاده کنم ؟

بالای اون درصدی که نوشته فرمول شیمیایی هم کشیده

این فرمول شیمیایی CH3_OH مال متانوله 

من تو دفترم هم نوشتم

بالای اون درصدی که نوشته فرمول شیمیایی هم کشیده این فرمول شیمیایی CH3_OH مال متانوله  من تو د ...

یعنی مصرف نکنم؟

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
یعنی مصرف نکنم؟

الکل متانول چه لمسش چه برخورد بخاراتش با چشم و استنشاق بخاراتش سمیه

پس متاسفانه نمیتونین

چون هم در طول ضدعفونی بخاراتش باهاتون برخورد میکنه

هم بعدا با اون اشیا در تماسین

2740
الکل متانول چه لمسش چه برخورد بخاراتش با چشم و استنشاق بخاراتش سمیه پس متاسفانه نمیتونین چون هم در ...

ممنون

الکل متانول چه لمسش چه برخورد بخاراتش با چشم و استنشاق بخاراتش سمیه پس متاسفانه نمیتونین چون هم در ...

ببخشید وقتتم میگیرم ،حالا من اینو چیکارش کنم وقتی اینقدر خطرناکه؟

ببخشید وقتتم میگیرم ،حالا من اینو چیکارش کنم وقتی اینقدر خطرناکه؟

خواهش میکنم کاری نکردم وظیفمه چیزی که میدونمو به اشتراک بزارم 

نمیدونم😰

نمیدونم😰

الان تو اینترنت خوندم که چقدر خطرناکه حالا موندم چیکارش کنم میترسم بندازم اشغالی برای کس دیگه ای خطر ایجاد کنه😰

2706