2737
2739
عنوان

میخوام براتون ختم قرآن بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اسمتو بگو امشب اگه لایق بدونیم دعات کنم

برای منم اگه تونستی اگه زحمتت نیست دعا کن میون دعاهات. دعا کن به زودی تمامی مشکلاتم ار بین برن و با کسی که میخوامش ازدواج کنم چند ساله دوسش دارم طاقتم داره تموم میشه🙏🙏😔😢

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
2728

مرسی عزیزم دستت درد نکنه🌸🌸

الهی فدای دل مهربونتون بشم من❤️😍

چقدر شما خوبین😍😍

میشه دعا کنی مامانم شفا پیدا کنه اسم مامان مریمه تورو خدا خیلی دعاش کن دیسک کمر داره دکترا گفتن باید عمل بشه 😢😣😔

و اینکه مدرکم درست بشه و شوهرم راضی بشه و خدا کمکمون کنه ازینجا بریم🌸🌸

میشه یه صلوات مهمونم کنین❤️🌹
2740

من نیت دارم بخاطر برآورده شدن حاجت و رفع مشکل و گرفتاری های همه اعضای نی نی سایت این ختم رو بگیرم هرکی دوست داره اسمشو بگه یا اگه مریض داره اسمشو بگه، که تو نیتم بیان کنم

فقط ازتون میخوام شمام برای من دعا کنید مخصوصا امشب که لیله الرغایبه،امشب شب آرزوهاست برای هم دعا کنی ...

من براتون حتما دعا میکنم 

براتون سوره یاسین می خونم

خواهشا برا منم ختم کنید به نیت منم انجام بدین

اسمم پری منم الان سر افطار دعات میکنم اگه لایق باشم عزیزم

ممنون پری جان مهربونم مرسی که دعام میکنی منم امشب تو دعاهام برات دعا میکنم به حاجات دلت و عشقت برسی

لطفا خواهرجون دعا کن منم به عشقم برسم

مرسی عزیزم. التماس دعای مخصوص🌹🌹🌹

ابن بابویه از ابوحمزه روایت کرده است که از امام جعفر صادق(ع) پرسیدم که چگونه صلوات فرستم بر (محمد و آل محمد) ؟ فرمود که می‌گویید: صَلَواتُ اللهِ وَ صَلَواتُ مَلائِکَتِهِ وَ أنْبِیائِهِ وَ رُسُلِهِ وَ جَمیعِ خَلْقِهِ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ السَّلامِ عَلَیْهِ وَ رَحَمهُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ.    عرض کردم چه خواهد بود ثواب آن؟ فرمودند : به خدا قسم از گناهان بیرون می‌آیی مانند روزی که از مادر متولد شده ای.