2737
2739
عنوان

چه قدر سخته ناهار شام درست کردن 😣😣😣

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 40 پست
چقددددر سخت

عاره خیلی

مخصوصا اینکه سوپ و املت و آش و امثال ایناروغذا حساب نکنن

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عاره خیلی مخصوصا اینکه سوپ و املت و آش و امثال ایناروغذا حساب نکنن

وااااای،کارت ساختست که

من خیلی تنبلم تو غذا درست کردن،زورم میاد همون اولین بارم...

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

انشاالله مامانت هر چه سریعتر بهتر بشه گلم 😍😍😍😘 بله دیگه قدر مامانتو بدون 😅 خانه داری سخته دیگه 

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2738
وااااای،کارت ساختست که من خیلی تنبلم تو غذا درست کردن،زورم میاد همون اولین بارم...

و اینکه ی بچه بغلی و در حال گردگیری ام باشی😜

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤
و اینکه ی بچه بغلی و در حال گردگیری ام باشی😜

😬وااااای،خدا قدرتت و چند برابر کنه خواهر😅

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂