2733
2739
سلام دوستان. دوست من نی نی ش به یاری خدا شهریور به دنیا می آد . بین زایمان طبیعی با بی حسی نخاعی و سزارین مونده. اما خیلی اطلاع کاملی نداره. خیلی دوست داره بدونه تو کدوم بیمارستان ها و با کدوم دکتر ها این نوع زایمان انجام می شه و اینکه برای مادر عوارض داره یا نه؟ آخه از یکی شنیده بود که تا چند ماه کمر درد داشته. اگه می تونید کمک کنید.
سلام . من ماه گذشته زایمان کردم اونم طبیعی اما با درد . قرار بود با بی حسی باشه ولی دکترای اتاق زایمان انجام ندادن میگفتن عوارض داره ......... بیمارستان چمران این کارو انجام میده ولی برا منو انجام ندادن . و شکر خدا تونستم طبیعی و با درد زایمان کنم .
منم همینطورم روشنک جون...

عین دوست شما...

اینقدم از زایمان با درد وحشت دارم که نگو...

توو مجله ی شهرزاد که مخصوص نینیا و ماماناست نوشته بود:

بی حسی زایمان بی درد بی خطره...

فقط مشکلی که هست:

چون مدت زایمان طولانی تر می شه ممکنه نینی نتونه به موقع در بیاد و مجبور شن با فورسپس و... در بیارن(ممکنه!!)

ولی بی حسی سزارین یه کوچولو عوارض داره..

خودمم هنوز گیجم...

نینی منم آخرای شهریور میاد به جمعمون ان شاالله...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انشاء الله آخر هفته دیگه زایمان طبیعی دارم بیمارستان خاتم الانبیاء . طبیعی بدون درد و اپیدورال هم داره. اتاق درد خصوصی که همراهت یا شوهرت باهات باشه هم داره. دکترمن هم همین رو گفت . یعنی اپیدورال روند زایمان رو کند می کنه. ولی خوبی اش اینه که مطمئنی اگه دردت زیاد بشه و نتونی تحمل کنی اپیدورال می کنن. من خودم خیلی استرس دارم . دکترم گفت اگه ببینم استرست زیاده دهانه رحم اگه 3 سانت هم باز شه اپیدورال می کنم.
2731
من لندن هستم و زایمان طبیعی کردم با اپیدورال خیلی خوب و راحت بود و بعدش هم اصلا مشکلی نداشتم هیچ عوارضی هم نداره فقط اون دکتری که اپیدورال رو میزنه باید به کارش وارد باشه .من زایمانم اصلا طول نکشید.زایمان با اپیدورال فوق العادست من به همه پیشنهاد میدم چون من از زایمانم لذت بردم بر خلاف تصورم که خیلی وحشت داشتم.
2740

انجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

*هیستروسونوگرافی و هیستروگرافی باکاتتر مخصوص بدون درد و بدون خونریزی*

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

http://iumsradiology88.blogfa.com

عکس رنگی رحم