2733
2739
فامیل پدری و مادری من خیلی پر جمعیتن ولی تا به حال نداشتیم..سرماخوردگی و آنفولانزا بوده ولی کرونا خی ...

همین روزا سرماخوردگی و انفولانزا داشتن😭😭 من احساس سرماخوردگی دارم کرونا نباشه

خدایا امیدمون رو نا امید نکن🥲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امارو ک دقیق به ما نمیگن حداقل بفهمیم کیا گرفتن وضعشون چطوره همه اونایی ک میگیرن میمیرن 😭

نه بابا ۹۸ درصدمبتلایان خوب میشن، دو‌درصد میمیرن..... اشتباه نکن.

اگه تنگی نفس نداری ینی کرونا نداری

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
همین روزا سرماخوردگی و انفولانزا داشتن😭😭 من احساس سرماخوردگی دارم کرونا نباشه

از یکی دوماه پیش به اینطرف زیاد سرماخوردگی شنیدم داشتن..نه عزیزم هر بیماری کرونا نیست،هر کرونایی کشنده نیست، فقط رعایت کنید و رفت و آمد ها رو به حداقل برسونید...دیدن حتی پدر مادر ها نرید اگر دوسشون دارید که میشه دوستی خاله خرسه،شاید خیلیا ناقل باشن ولی خودشون ندونن و هیچوقت هم بروز نده و یا خفیف نشون بده ، بچه هامون و پدر مادرامون سیستمشون از ما ضعیفتره

2738