2733
2734
عنوان

💖شبِ استجابتِ آرزوهای قشنگت (لیله الرغائب) 🤲

| مشاهده متن کامل بحث + 4187 بازدید | 186 پست
باشه😄

مرسي فداتشم يادت نره ها🥰😍😍😍😍😘😘😘😘❤️❤️❤️❤️❤️

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم. به حق امام زمان سال دیگه این موقع شما و من و همه مامانای منتظر، فرشته هامون رو بغل بگیری ...

الهی امین...

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2731
التماس دعا دوست عزیز توروخدا بعد از فرج آقا برامنم دعاکن🙏

ای جانممممم اونکه حتما اول از همه دعا برای فرج، خشنودی و سلامتی پدر مهربون مون هست

ای خدااا فقط یک دعای خیر آقا، واسه

زندگی  همه مون کافیه 🤲

گلم میشه برای منم دعا کنی که مادر بشم ...خیلی خسته وناامیدم ...ایشالا حاجتروا

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
توروخدا برام دعا کن زودتر شوهرم کارش درست شه  ممنونم  اگ خوندی لایکم کن خیالم راحت باشه ...

دوست خوبم خدای مهربون رو به حق امام زمان مون 

قسم میدیم که کارتون بهتر از اونی که در فکرت بگنجه درست کنه 🤲 

امشب درهای رحمت آسمون بازه عزیزدلم 💖

2740
منم روزه ام برات همه دعا میکنم😇

عزیزم با این دل پاکت دعا کن ساعت ۶ قراره اگ خدابخواد خونه بخریم دعاکن صابخونه راضی بشه خونشا بهمون بفروشه...ی دنیا ممنون

اللهم عجل الولیک الفرج مولانا صاحب الزمان.آمین
میشه همگی منو دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده

چرا نشه قربونت برم😊

به حق دردانه های امام حسین (ع) ، سال دیگه بیای 

اینجا ریپلای کنی با دعای خوبانِ اینجا، خدای مهربون

یه فرشته پاک و دوست داشتنی رو توو بغلت گذاشته 

عزیزدلم. 🤲♥️

من روزه نگرفتم ولی نمازشو قصد دارم بخونم لازم بود روزشو میگرفتم خیلی اعصابم خورده😑😔

به حق این ماهِ عزیز، حالِ دلت خوب بشه دوست خوبم 💖🤲 دنیا رو سختش نکن. تو قوی تر از این حرفایی 🖐️

چرا نشه قربونت برم😊 به حق دردانه های امام حسین (ع) ، سال دیگه بیای  اینجا ریپلای کنی با دعای ...

من فدای خودت و دعای قشنگت ممنونم عزیزم‌ ان شا الله  عزیزم😍😍😍😍

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
میشه لطفا برای منم دعا کنی سال دیگه همین موقع با کسی که دوسش دارم و میخوامش ازدواج کرده باشم اگه بد ...

قربونت برم. حتما واسه آرزوی قشنگت، مخصوص 

دعا میکنم🙏 من خودم زندگیمو با عشق شروع کردم

و میدونم وقتی عشق باشه تو یک امنیت دیگه ای داری

انشالله با یک وصال شیرین، خدا واست، روزای سخت

رو جبران میکنه دوست خوبم 💖