2737
2734

این دختر کوچیک ترامپه تو عکس و اینجا کاخ سفیده فرش قرمزی که زیر پاشه فرش هریسه. اون دو نفر هم پسر و عروس ترامپه.

نکته ی جالبیشم اینه که مبلا روکش دارن😄

حالا یه عده یجوری درگیر ست کردنن که حواسشون نیس بیش از اندازه درگیر ظواهر و ست کردن بودن خودش رفتار غیر اصیل هس. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
مبلای من رنگشون روسنه ولی فرشو‌تیره گرفتم که زود کثیف نشه نظر بقیه رو هم دایورت میکنم به تخمدانم

افرین 😂😂😂😂

مال من هم مبلام روشنه هم فرشم  

مبلام تازع خریدم ولی فرشام مال جهازمه

امسال فرش میخرم ولی تیره چون بچه کوچیک دارم کثیف میشه همش😂😭😭😭😭

الهم صلی علی محمد وال محمد

عزیزم حرفت درسته به طور کلی.

ولی اون فرش دستبافه... کلللی ارزش داره!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

توشیک بودنش شکی نیس امااصیل زاده هم نیست اولین فرمول یه اصیل زاده حلال زاده بودنه امیدوارم ک ایشون باشه

انشالله خدابه همه ی منتظرا جوجه بده جوجه ی منم به حق صاحب وقت سلامت باشه همیشه و الهی هیچ مادری بابچش امتحان نشه ..دوستتون دارم عشقا.

اصلا اینکه همه چیز رنگش یکی باشه رو درست نمیدونم 

حداقل باید از سه تا رنگ تو دکوراسیون استفاده بشه 

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 
آخه ترامپ؟ یکی دیگه رو مثال میزدی،به به و چه چه میکردیم

من نمیگم ترامپ تحفه ای هست ولی خب ایرانیا که خیلی باکلاس میدونن اونوری هارو و به خودشون واه واه میگن و فلان ؛لازمه یه ذره به این چیزا توجه کنن.

2706