2733
2734
عنوان

نامزدسردار ازمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 67 پست

والا زشت اورجینال بهتره تا خوشگل پلاستیکی بعدم علف ب دهن بزی باید شیرین بیاد که اومده...

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موندم چرا زن ترکمن نگرفت ☹️☹️☹️

خودم ترکمنم آخه 

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 
2740
مگه کجایی زنش؟

فارس نی مگه؟؟؟ 

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 

ببخشید استارتر نه به من نه به شما نه به هیچ کس دیگه ربطی نداره قیافه یه دختر خانوم چطوره 

اول این که خود سردار آزمون هم از نظر ظاهری یه فرد معمولیه 

دوم هم این که شما نمی دونی خصوصیت اخلاقی و اجتماعی و دست آوردهای این خانوم تو زندگی چی هست 

واقعا خجالت بکشید که راجع به قیافه دیگران نظر می دید 

من رک و بدون فلسفه بافی می گم خیلی این کار چیپ و سطح پایینه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
فاز برداشتیا😁کاری ندارم ایشالاخوشبخت شن فقط نمیدونم چرامن کلا ی چیزدیگه توذهنم بود

اسی باهات موافقم؛ قیافه ش جالب نیست 

دوستان آسی نگفت دختره کلا نابوده! فقط راجع به قیافه ش گفت، درضمن سردار خیلی پولداره و همچین کمم نیست میگین مگه کیه 😂 

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
2706