2733
2739
عنوان

تو این اوضاع خواستگار هم میاد؟؟؟ 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 430 بازدید | 45 پست
شاید مشکلی براشون پیش اومده ،خیلی منتتو برد پیداش میشه نبردم بهتر بیخیال  ولی پیداشون میشه حال ...

چی بگم والا. شما بارداری، میشه امشب برام دعا کنی؟ خسته شدم به خدا از این خواستگارای اذیت کن

خدایا من بخشیدم، از ته دلم.... توام ببخش، کمک شون کن لطفاً...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بده. این دومین موردیه اینجوری میشه. اعصاب نمیذارن برا آدم. خسته شدم    

ناراحت نشو

شک نکن حکمتی درش بوده.که شاید بعدها میفهمیدی

خودتو به خدا بسپار

مطمئنآ بهترینارو جلوت قرار میده

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
چرا؟؟؟؟ میگفت یه زندگی برات بسازم همه حسرتشو بخورن.هر کی اینا رو بگه یعنی منفیه؟؟

نه بابا. منم اگر طرفم اینجوری می گفت به نظرم جوابش، صد در صد مثبته. ولی خب گاهی نطرسون عوض میشه یا واقعا مشکلی براشون پیش، میاد و دیرتر زنگ می زنن.. 

منم یکی بود تو جلسه کلی ازم تعریف کردن. با خود پسر هم یه مقداری حرف زدم. نظراتمون تقریبا نزدیک بود. بعد خود پسر گفت ایشالا بقیه ی صحبت ها برای جلسه ی آینده. مادرشم موقع رفتن گفت ایشالا دوباره مزاحمتون میشیم... 

بعد دیگه رفتن که رفتن که رفتن... 😐😐اصن اینقدر برام عجیب بود که نگو😳😳 هنوزم نفهمیدم چشون بود... 

2731
نه بابا. منم اگر طرفم اینجوری می گفت به نظرم جوابش، صد در صد مثبته. ولی خب گاهی نطرسون عوض میشه یا و ...

وای خیلی بده. بیا امشب برا همدیگه دعا کنیم، خواستگارهای این زمونه خیلی اذیت کن شدن به خدا. این چندمین باره اینجوری میشه. قشنگ مسخره کردن

چی بگم والا. شما بارداری، میشه امشب برام دعا کنی؟ خسته شدم به خدا از این خواستگارای اذیت کن

چشم عزیزم

ان شاءا... که زندگیت سروسامون بگیره وخوشبخت بشی عزیزم 😘😘

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
2738
ولی خب سنت هنوز بد نیست. من خودمم ازدواج تو سن  کم نمی پسندم.

حالا من مجردم بمونم میتونم کنار بیام. ولی این خواستگارای اذیت کن واقعا آدمو دیوانه میکنن  

دیگه اون زمان اونطوری بود. الان خیلی بد شده. درس و کارم سرمو مشغول کرده بود.

و درکت می کن کاملا. منم 26 سالمه. 4 ساله خواستگار راه می دم. ولی خیییلی خسته و اذیت شدم. هم خودم خیلی از خواستگارمو نپسندیدم. یه عده هم اونا رو نپسندیدن. و همینجورم که شما می گی هم داشتم... کاملا می فهممت. امیدوارم به زودی نیمه ی گمشده تو پیدا کنی و راحت بشی. 😘🌷

2706