2752
2734
عنوان

اونایی که از دست همسراشون خسته شدن بیاید راهکار

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم 

خونه ای مدنطرمه که طبقه ۲و۳و۴ خالی است قسمتم می شه بخرمش یا تا پولش جور بشه فروخته می شه ؟؟ اگه قسمتم شد کدوم طبقه می خرم ؟؟   ممنون می شم که هر کدومو تونستین جواب بدین؟؟ دوباره سوالمو پرسیدم 

2731
خونه ای مدنطرمه که طبقه ۲و۳و۴ خالی است قسمتم می شه بخرمش یا تا پولش جور بشه فروخته می شه ؟؟ اگه قسمت ...

گلم کارت به نیت بله و خیری که برات کشیده بودم چراغ اقبال و شانس بود ولی به صورت معکوس . این معامله ته اش شکسته و یجور سرمایه گذاری بی حاصله 

😒😒😒😒

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
معلمه ؟     ان شا الله مادرشوهر من بگیره بفرستمش خونتون    

😂😂😂😂😂الهی

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
معلمه ؟     ان شا الله مادرشوهر من بگیره بفرستمش خونتون    

وای مثله شوهر من اونم استاده...همش غر میزنن تو خونه از صبح زود هم همش صدا ضبط میکنه واسه مباحث درسی دانشجوهاش میگه سر و صدا نکنین

سلام خوبی؟چرا جواب منو نمیدی؟شاهشطرنج ترکیده

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇