2737
2734
عنوان

اونایی ک پوست خشک دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3280 بازدید | 38 پست
شما استفاده کردی ژل بهتر نشد؟یعنی نگیرم؟آبرسان کیو وی استفاده کردی؟

من ژل شست و شو که استفاده میکنم داغون میشه پوستم والا دیگه خسته شدم از هرنوع کرمی توی خونه که هستم صورتما بایه شوینده ملایم میشورم و سریع روغن نارگیل میزنم به صرفه تره برام

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ژل شست و شو که استفاده میکنم داغون میشه پوستم والا دیگه خسته شدم از هرنوع کرمی توی خونه که هستم ص ...

خب چرا آبرسان استفاده نمی‌کنید؟ 

ژل شست و شوی مناسب پوست خشک بزنید بعد آبرسان بزنید

روغن پوستا به مرور تیره میکنه اصلا خوب نیست 

2731
خب چرا آبرسان استفاده نمی‌کنید؟  ژل شست و شوی مناسب پوست خشک بزنید بعد آبرسان بزنید روغن پوست ...

چون همه نوعی گرفتم و برام بی فایده بوده دیگه خسته شدم 

کاربریم ترکید شایلین ۱۳۷۰ هستم                                با یه ذکر صلوات مهمانان خفته در خاک رو مهمون کن عزیزم الهی دورت بگردم مادرم که چقدر دلتنگتم بازم به معرفت تو که میای شبا تو رویاهام منکه سرسوزنی از معرفت تو‌رو‌ ندارم مادرم همه کسم به خداوندی خدا همیشه برام زنده ایی
چون همه نوعی گرفتم و برام بی فایده بوده دیگه خسته شدم 

اسی پیامم داد،  مشاوره بشون دادم

پوست شون مختلطه و اینجا چیزی که ما میگم تا اینکه کامل طرف بررسی بشه فرق داره

ببینید اینکه چه تیپ پوستی چی مصرف کنه خیلی مهمه

شاید شما بجای ژل باید پاک کننده ای که آبرسان بیشتری داره استفاده کنید

هر چیزی راه حلی داره 

اگه دوست داشتین مشاورم رایگانه

در خواست دوستی بدین بهم 

2740