2737
2734

من بچم ۳۱ هفته دنیا اومد با وزن ۱۵۰۰ الان ۵ ماه ۸ روزشه مثلا وقتی میخنده اصلا صدا دار نمیخنده یا جوییدنو کی یاد میگیره امروز با قاشق اب دادم بلد نبود بخوره در ضمن شیر خشکیه میشه بگین کی این کارا انجام میده جوییدن ...

کاربر جدید نیستم نمیدونم چرا یه مدت هرکار میکردم نمیتونستم بیام تاپیک بزنم تا بالا خره  امروز شد خیلی خوشحالم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بچه ام ۳۴ هفته بدنیا اومد. شما باید دوماه از سن اصلیش کم کنی اگر ۴ ماهشه در واقع دوماهه حساب میشه. پس ازش انتظارات زیادی نداشته باش طبیعیه که دیرتر عکس العمل نشون بده.

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢
2740

چرا زود دنیا اومد

بچه خواهر ۳۴ هفته با وزن ۱۸۰۰ دنیا اومد الان ۱۵ ماهشه غذا نمی خوره اصلا بد غداس هنوز راه نمیره حس میکنم کاراش از بقیه بچه ها دیرتره ولی خداروشکر مشکلی نیست دکتر میگه چون نارس بوده

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
منم بچه ام ۳۴ هفته بدنیا اومد. شما باید دوماه از سن اصلیش کم کنی اگر ۴ ماهشه در واقع دوماهه حساب میش ...

چرا زود دنیا اومد دستگاه هم موند؟

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
بچه های  من ۳۳ هفته۵ روز بدنیا اومدن بنظرم انتظارت زیاده اذیتش نکن بچه ۵ ماهه از کجا بدونه با ق ...

عزیرم دلیلش چی بود دستگاه هم موند؟

اصلا صدا نمیده کلا ؟؟؟  جویدنو دختر من یکسال اینا یاد گرفت تا آخرای ۱۱ ماهگی قورت میداد 😂😀

بازی کنه صدا میده یه کم خندیدن بیصدا منظورم همون قورت دادنه مثلا حریره اینا بهش بدم دهنشو باز کنه بخوره 

کاربر جدید نیستم نمیدونم چرا یه مدت هرکار میکردم نمیتونستم بیام تاپیک بزنم تا بالا خره  امروز شد خیلی خوشحالم
2706