2737
2739
پد اپیلاسیون هم میفروشن؟ کجاها؟ عزیزم اگه خواهری یا دوست صمیمی یا کسی باشه که برات بندازه کارت حله ...

اخه بگیرم نتونم تمییز بزنم صرف نداره چون بیرون هر دوماه میرم و میصرفه و اینکه گاهی ییرون زیزاشو نمیگیرن ک میگن نمیگیره 

با اجازه استارتر. کسی درباره موم آدامسی چیزی میدونه؟ نحوه استفاده چه جوریه؟  شنیدم فقط میزنی ب ...

دیشب انداختم کل دستم کبود شد . ولی پام هرچی میندازم هیچیش نمیشع. ولی راضی نیستم همه مو هارو نمیبره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دست و پاهاتو که خودتم میتونی،منم همیشه خودم میزنم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
عههه با کاغذ میشه من شوهرم چاپخانه داره 😍😍🤪🤪🤪🤪

شوهرم با شوهرت همکاره😁😁آره با کاغذ میشه،برو حال کن😂😂

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
مجرد بودم موم میگرفتم موم‌پروین خودم تو خونه مینداختم با کاغذهای سفت مثل جزوه های دانشگام

عای این جزوه های دانشگاه به دو کار میان. یکی موم انداختن یکی نواربهداشتی پیچیدن

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
میگم موم و بزنیم به کاغذ یا به بدن

بزن به بدنت بعد کاغذو بزار روش چن بار محکم دست بکش روش تا خوب بچسبه بعد غیژژژژژ😁😁