2733
2734
بچه ها یه سوال دارم لطفا هر کی جواب درست رو میدونه راهنماییم کنه.منو همسرم دوساله ازدواج کردیم ولی ه ...

نه اصلا این دلیلش نیس پریود خانمتون منظمه؟

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همین چند روز پیشا اومدم آش رشته درست کنم بلد نبودم زدم نت زده بود نخود و لوبیارو بریز بعداا تو مرحله های بعد سبزی رو بریز منه گیج روغن ریختم پیازو سرخ کردم بعد نخود و لوبیا رو ریخته بودم روش هی تفت میدادم بعد سبزی و رشته رو ریختم و تا خرخره پر آب کردم بعد اومدم خوشحال نشستم رو مبل

بعد یهو اومد تو ذهنم ک‌مگه نخود لوبیا رو تو روغن تفت میدن واسه آش😐

مگه رشته و سبزی واسه آخرش نبود 🙄

و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد...

ی روزی مامانم بهم گفت من میرم خونه مادر بزرگ کار دارم تا من بیام برای ناهار ماگارونی بزار گفتم باشه ۱۳ سالم بود

گذاشتم اب جوش امد ی بسته ریختم تو اب جوش انقدر جوشش دادم ک وقتی ریختم تو ابکش مثل خمیر بود منم نشستم باهاش بازی کردم انقدر خوش گذاشتم ک نگم 

بعداش ک انقدر کتک خوردم ک نگم 😂😂😂😂

ولی خدارو شکر ک الان اشبز خوبی شدم😘😘

2740

الان مگه نباید اون سبزا که دوتاتیک خورده پیامای خودت باشه

مگه خودت اسکرین نگرفتی چرابرعکسه مال اون واسه تو دوتاتیک خورده🤔

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤