2737
2739

بچه که بودیم خواهرام گرفتن مامانم هرچی تلاش کرد منم بگیرم تا وقتی بزرگتر شدم سنگینتر نگیرم نشد و من اوریون نگرفتم😂😂 ممکنه بالای سی سال ادم بگیره؟

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هههه غذا رو که به زورم باشه میخورم دو لپی ولی خیلی درد میگیره راستی میگن چیزای سرد نخورم درسته

اوريون روی تخمدان اثر ميزاره کوچيکش میکنه من پارسال یه سوم. تخمدان دادم سونواشتباه بود توش نوشته بود سایز تخمدان کوچيکه دکترم فوق تخصصه گفت مگه اوريون گرفتی گفتم نه خودش سونوق کرد گفت اشتباه بوده ولی تورسون روسايز تخمدان تاثیر داره

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
اوريون روی تخمدان اثر ميزاره کوچيکش میکنه من پارسال یه سوم. تخمدان دادم سونواشتباه بود توش نوشته بود ...

اره عزیزم البته اگر کسی که اوریون تخمدان بگیره من حسابی در موردش تحقیق کردم برای اقایون هم چون احتمال اوریون بیضه هست میگن اگر بگیره خطر داره

2728
من چند سال پیش مبتلا شدم، من یک هفته خوب شدم، واقعا راه نرفتم، غذای شور و شیرین و چرب نخوردم یعنی اص ...

عزیزم 

راه رفتن منظورتون پیاده رویه؟ 

یا کلن میشه رف تا دسشویی و اینا 

اخه بعضیا میگن اصن نباید راه رفت🥺

عزیزم  راه رفتن منظورتون پیاده رویه؟  یا کلن میشه رف تا دسشویی و اینا  اخه بعضیا م ...

اصلا راه نرفتن رو به پسرها میگن،من تا دستشویی میرفتم اتفاقا اون سالها خونه ویلایی بودیم دستشویی تو حیاط بود ولی فقط در همین حد نه بیشتر، رسما تو رختخواب بودم ،خواهرم زندگی عادی داشت گاهی تب میکرد میفتاد واقعا من ۵روزه خوب شدم ایشون تا یه ماه مثل اکبر عبدی غبغب داشت

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...