2737
2734
عنوان

یه پاسخ مناسب واسه فوضولا تو عید دیدنی

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 49 پست
نه نگوزشته آدم که هرحرفی  رونمیگه لبخندبزن جواب نده روتوکن اون وردیگه نمیپرسه بااین حرفاخودت س ...

تا الان همیشه همین کار و کردم به خدا سنا...ولی روز به روز بیشتر وارد محدوده ام میشن...ینی میگی بازم ادامه بدم؟

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
تا الان همیشه همین کار و کردم به خدا سنا...ولی روز به روز بیشتر وارد محدوده ام میشن...ینی میگی بازم ...

آره گلم واس خودت دشمن نتراش هرچه قدم بشن توجواب ندی کاری نمیتونه بکنه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من آخه جاریمم از حد گذرونده... اصلا نمی بینمش ولی اون هفته ای یه بار زنگ میزنه به مادرشوهرم... میگه ...

بزار بگه 

فقط شوهر رو عشقه شوهرِ آدم هوای آدم رو داشته باشه گور بابای همه 

حتی اگر شوهر هم پشت آدم نباشه بازم گور باباشون اینقدر بگن دهنشون کف کنه 

منم راهم دوره 

خیلی تیکه میندازن بهم 

همش میگن نمیای  خونه ما ،بچه نمیاری ؟منم با خنده و زیرسبیلی رد میکنم حیفِ اعصابم نیست که واسه اینا خرد کنم؟

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
بزار بگه  فقط شوهر رو عشقه شوهرِ آدم هوای آدم رو داشته باشه گور بابای همه  حتی اگر شوهر ...

دمت گرم ....آفرین به صبوریت... کاش اونا هم رعایت ما رو بکنن...ولی وقتی نمی کنن ...به قول تو خودمون باید مواظب اعصاب خودمون باشیم...

2731
آره گلم واس خودت دشمن نتراش هرچه قدم بشن توجواب ندی کاری نمیتونه بکنه

درست میگی... با جواب دادن وارد بازی سطح پایین اونا میشم...