2737
2739
دیر خوابیدن باعث ضعف سیستم ایمنی میشه درنتیجه احتمال ابتلا به کرونا بیشتر میشه  دیگه خود دانید ...

من دارم سحری میخورم 

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من دارم سحری میخورم 

نوش جون عزیزم 

انشالله قبول باشه😘

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
2740
وااا

وا نداره عزیزم

جسم و روحتو درگیر ویروس کردی اونم این وقت شب 

تا خدا نخواد برگی از درخت نمیوفته اینو همیشه یادت باشه پس بجای اینکه ذهنتو درگیر چیزی کنی از خدا بخواه از شر تموم بالا حفظت کنه و راحت بخواب مطمئن باش هیچیت نمیشه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
فکر کنم تا وسطای فروردین ریشه کن شه

انشالله

البته امیدوارم زودتر ریشه کن شه تا عید که حداقل عید رو باخیال راحت بریم جایی خوش بگذره اگه عیدم درگیر باشیم دیگه عید دیدنی و دیدو بازدید مسافرت همه چی میپره باید بشینیم تو خونه هامون 

نه عزیزم این یه فرضه و نمیشه با قطعیت درموردش صحبت کرد، کما اینکه ویروس سارس یا مرس که از خانواده کروناست در مرداد ماه در عربستان شایع شد(توی اوج گرما) در ضمن کرونا ویروس جدید، کاملا متفاوت از انواع قبلی عمل میکنه و نمیشه دانسته های قبلی درباره ویروس رو بهش تعمیم داد. گرمای هوا فعالیت ویروس رو کم میکنه ولی باعث از بین رفتن کامل نمیشه،  حتما دیدید که خیلی ها توی تابستون آنفولانزا میگیرن اگه ویروس توی گرما از بین میرفت پس هیچکس نباید توی تابستون آنفولانزا بگیره. اون گرمایی که میگن باعث از بین رفتن ویروس میشه دمای بالای ۷۰ درجه ست نه گرمای تابستون یا بهار.

وزن فعلی:۵۸کیلو، وزن هدف: ۵۰ کیلو شروع: ۹۹/۲/۲۲~~~ وزن :۵۷کیلو ۹۹/۳/۲۲