2737
2739
یکی اومده بود میگفت دیدم داداش کوچیکم اب چیزش رو داشته میریخته توی رژ لبم😧 حاااالم بهم خورد.هنوزم ...

اون یه جل قی بیش نبوده . چرتو پرت میگفته

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجیب ک نه...ناراحت کننده اس این یکی...ماجراها و تاپیکای می می ناز ک سرطان سینه داشته و چقدرم گریه کر ...

منم خیلی ناراحت شدم.روحشون شاد😞❤

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

یه خانمی بود همششششش داشت درباره‌ی تنبیه بچها تاپیک میزد‌‌.تاپیک هاش وحشتناک بود همش میگفت چطوری بچتونو میزنید با چی میزنید یا همسایمون بچشو با فلان چیز کتک میزنه فامیلمون اونطوری کتک میزنه.خیلی عجیب غریب بود

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2731
من دادگستری کار میکردم یه بچه ۱۳ ۱۴ساله اومد دنبال پروندش تنها دلم سوخت براش شروع کردم به گشتن بهش م ...

اونی که اومد میشه شما پسر بود یا دختر؟من متوجه نشدم.یعنی به یکی تجاوز کرده بود؟

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
خانومای بارداری که حتی نون و آبم میخوان بخورن میپرسن نکنه ضرر داشته باشه 😐😑

😂😂😂😂😂من خودم باردارم ولی هرکی از این حرکتا بزنه میخوام خفش کنم

یا تا تاپیک عکس غذا میزارن ...فوری میگن وای نمیگید یکی بارداره هوس میکنه 😐

بعد ۸ سال انتظار...🤱...💕بالاخره گرفتمت بغلم فرشته کوچولوی نازنینم  خدایا شکرت💕
2740

والااا شایدم عجیب نباشهه 

به نظرم ناراحت کنندس 

ولی یکی تایپک زده ک از دوران نامزدی تا الان ک عروسی کردیم تاحالا اسم شوهرمو صدا نزدم روم نمیشه😐🤦‍♀️

حس کردم دارم فیلم زمان شاه رو میبینم ک زنه تو حیاط با چادر داره لباس میشوره و وقتی میخاد اسم شوهرشو صدا بزنه میگه بابای اصغررر یا اضعرررر 

اسم خوده شوهره رو نمیگفتن 😐🤦‍♀️😂😂

همین الان یکی تاپیک زده اگه با خانواده شوهرتون مشکل دارید جدا شید خب.....اصلا مگه کی هستید ک رو حرف خانواده شوهرتون حرف بزنید....عجیبه والا

من از جنگ با زندگی خسته ام جهانم جهانی مجازی شده

یکی تاپیک گذاشته بود برادرشوهرم عاشق خواهرم شده. بعد اسکرین گذاشت. خواهره تو چت اول به پسره گفته بود تنها بمون ، یه کم حرف زده بودن بعد خواهره گفته بود عاشق شو. پسره گفته بود تو که گفتی تنها بمون.

بعد استارتر هی میگفت برادرشوهرم گفته عاشق اونی شدم که گفته تنها بمون! هرچی میگفتیم بابا اینو نگفته که! زیر بار نمیرفت. یعنی از خنده غش کردم😂😂

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!

یه تاپیک زدم که درمورد کارهای عجیب و غریب تو مراسم و عروسی ها بود 

یه عده اومدن و گفتن که تو مراسمهاشون برای پول دادن کارت خوان میارن و ....

نمیدونم کسی یادشه یا نه چه بحثی شد راحع به این موضوع

آخر مجبور شدم تاپیک رو قفل کنم خیلی داشتن به قومیت و طایفه ها توهین میکردن

این خیلی برام عجیب بود

خواهرای گلم برای خونه خریدنم یه صلوات مهمونم می کنید  
یه تاپیک زدم که درمورد کارهای عجیب و غریب تو مراسم و عروسی ها بود  یه عده اومدن و گفتن که تو م ...

توهینی نبود. نمیدونم چرا تا یکی حرف مخالف میزنه و کسی جواب منطقی نداره میگین توهین؟!

من گفتم شاید کسی بخواد مبلغ کم‌ کادو بده ولی با کارت خوان روش نشه و بهتره کارت خوان تو عروسی نباشه

هر کی هم بدش اومد مهم نیست چون حق با منه

من از اینجا چه میخواهم... نمیدانم!  امید روشنایی گرچه در این تیرگیها نیست. من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم!
2706