2733
2734
خیلی بهم برمیخوره چون یطورایی ازدواجم اجباری بوده اما الان که بعد یکی دوسال زندگیمون سرو سامون گرفته ...

اصلا خودتو ناراحت نکن. به نظر من ازدواج هر کسی در وقت خاصی باید اتفاق بیفته و در واقع دست خود آدم نیست. 

یکی در ۱۸ سالگی قسمتش هست، یکی ۲۵، یکی ۳۰.

متاسفانه محیط اینجا پر از قضاوت هست.

ادم های اینجا بدون اینکه شرایط شما رو بدونن قضاوت میکنن که باید از چوب خدا بترسن.   

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا فکر نمیکردم حجم زیادی از خانمها الفاظ رکیک و چاله میدونی به کار ببرن به کرات و خیلی راحت که ...

امضاتو عشق است...خیام😍😍😍😍

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘
2731
بابابشنووباورنکن.میخواسته بگه یعنی آره ماشین دارم.پززز.کسیکه اینکاروکنه اول نفرشوهرش طلاقش میده

دختر عمه من کل هفته رو ظرف نمیشوره بعد که ظرفای تمیزش تموم شد میشینه میشوره لباساشم همینطور

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
ببین منم لایکت کرده بودم ولی همون اول اگه نکرده بودم الان میکردم یکم بیشتر حرص بخوری 😅😆😂😃😄😉

😡🤐🥴

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
2738

تاپیک نیس ولی یکی از اشناهامون با شوهرش دعواش شد سر اینکه خونشون ک خاب بوده مامان دختره جاروبرقی روشن کرده برا این احترام قاعل نشده این بیدار شده.تا ی هفته بعدش پروفایل دختره سشوار بود پسره جاروبرقی دختره میگف سشوار بوده اون میگف جاروبرقی ی بحثیم شده بود ک نگو😹

عاشقتم پرنسایه من😙
نه اصلا به هیچ وجه...تازه یادمه یکی از کاربرا هم همراهیش کرده بود میگفت منم مث تو بودم رفتم تو سه فر ...

اتفاقا یکی از کاربرای خیلی محبوب این روزای سایتم که خارج از کشور بوده میگفت اینکارا خارج از کشور عادیه و خودش تو دفتر استادش که ازش بدش میومد اینکارو کرده😞

اتفاقا یکی از کاربرای خیلی محبوب این روزای سایتم که خارج از کشور بوده میگفت اینکارا خارج از کشور عاد ...

😕😐ولی اینجا که ایرانه و مردمش قطعا مسلمونن این کارا غیر از نجس بودن حق الناس هم محسوب میشه...فک کن اون آقایی که بعدش بره اتاق پرو نگاه کنه حالش چطوری میشه؟اصلا شاید مشتری واسش رفت بخاطر همین کار اون خانوم دیگه مشتری مغازش نره...خارجیا رو ول کن عزیز من😆

😕😐ولی اینجا که ایرانه و مردمش قطعا مسلمونن این کارا غیر از نجس بودن حق الناس هم محسوب میشه...فک کن ...

قطعا همینطوره 

البته کار اون خانوم محبوب سایت  هم از نظر من خیلی عجیب بود

2706