2737
2734
عنوان

کسی بچه اشو واسه کشیدن دندوناش بیهوشش کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 201 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه باید ۶تا بکشه ۱۰تا عصب کشی کنه تعدادش زیاده اصلا اجازه نمیده

یعنی همه دندوناش؟؟ پس اگر اینقدر زیاده بهترین کار همون بیهوشیه چون خیلی اذیت میشه اونطوری.ببهوشی هم سخت نیست نهایتا چند ساعت بعدش درد داره فرداش خوبه خوبه

2728
2740
۳ سالش بود عصب کشی کرد و روکش گذاشت گلم چون همکاری نمیکرد مجبور شدیم ولی خیلی کمه زمان بیهوشیش نگران ...

بچه سه ساله روکش مبخواد چیکار؟

دندون در میاره

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
بچه سه ساله روکش مبخواد چیکار؟ دندون در میاره

گلم برای اینکه ۳ سال مجبور بود بدون دندان بمونه بعد چه جوری غذا میخورد  روکش فلزی بعد اونا میفتن دندان اصلی در میاد دکترش دکتر خیلی با انصاف و با وجدانه همینکه پسر اوتیستیک من میبینه خدا بهش سلامتی بده

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
تو کلینیکه خیلی پرسیدم گفتن کاملا استرلیزست مثل بیمارستان نییت ک رفت و امدش زیاد باشه

بازم مراقبت کن عزیزم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706