2752
2734
منم مشکل دارم واسه جهزیه😢 خیلی گرونن اجناس ، بابای پیرمم حقوقش کفاف نمیده. دارم دونه دونه میخرم الا ...

خوبه میتوتی بخری همینم 

من 6 ساله عقدم 

کسی رو هم ندارم چیزی بهم بده شوهرمم ورشکست شده 100 میلیون بدهی دستی داریم 150 میلیون وام 20 میلیون الان قسطمون عقب افتاده 

ماهی 4 و 600 قسط و در حال حاظر حقوق به زور 2 و نیم 

چی بگم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم ژیلوان پزشک بود یا نه؟آخه اطلاعات کاملی داشت

بچه هاى دندون پزشك گفتن صد در صد به خاطر اطلاعاتش دندونپزشك بود و حتى احتمال دادن رزيدنت هم هست

ولى ماجرا چى بود رو واقعا متوجه نشدم

حتى ايدى عكس منا هم دست خودش بود 

من فكر كنم هويت واقعيش لو رفت

منم مشکل دارم واسه جهزیه😢 خیلی گرونن اجناس ، بابای پیرمم حقوقش کفاف نمیده. دارم دونه دونه میخرم الا ...

عزیزم اینقدجورمیشه که نگو.منم اوضاعمون نرمال نبودولی خداکمک کردوجورشد.توکلت به خداباشه

خواستگار من مولتی میلیاردره داروسازه و والدینش پزشکن تفریحش هم سفر سالی  سه بار به پاریس و و اق ...

ببین کمک نمیکنه 

از اینایی که پولدارن دست بقیه رو هم میگیرن 

جدی میگم شوخی ندارم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
زودترمیگفتی میشدکاریش کرد.75دادم خواهری رفته ماشین ثبت نام کنه

خوش به حال خواهری که داداشش شما باشی......

ای کلک چه خوش شانس البته اگه اخلاقشم خوبه من که هر چی در پیته میاد😂

خیلی مهربونه و تا الان با کسی جتی دوست نبوده مامانش مشکل داشت میگقت من کمم اونیکی عروسشون ایرانی آلمانیه و ازم یه درخواست بد داشت مادرش ولی با خودش صجبت کردم قرار شد دور اون رو خط بکشه با این جال مطمین نیستم ولی واقعا قبل اینکه بدونم انقدر پولداره دوستش داشتم

من دلم روشنه به زودی مشکلت حل میشه.غصه نخورگلم.خدابزرگه

چی بگم 

فقط یه معجزه میتونه 

هیچ کس رو نداریم دستمون رو بگیره 

اینقدر بیکسم که کل امیدم همینه یه روز تو این سایت یه ادم خیلی پولدار و خیر پیدا کنم......