2733
2739
عنوان

اتفاق غم انگیز

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا چه اصراری بودی اینو تعریف کنی،الان تعریف کردی و ۱۰۰ نفرو ناراحت کردی حالت خوب شد؟ خیلی کم خبر تلخ میشنویم!!!

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
2731
من داغون شدم طفلک مادر بچه هاش دفن کردن حالا باید بره سر قبر بچه ها شوهرش بدتر ازاین هنوز خودش خبرند ...

دختر هاش یکی چهار ساله یکی دوساله بودن؟

❤️خدایا پناهم باش ❤دوسداشتی یه صلوات واسه مشکلم بخون رفیق دمت گرم🌷

اینو که دیشب یکی از کاربرا تاپیک زد 

فکر کنم خواهر همسایتونه

خانومه بیمارستان تو کماست 

بچه هاش دو و چهار ساله بودن فوت کردن 

خانواده شوهرخانومه بردن روستاشون دفن کردن

پسرش شهر دیگه تو بیمارستانه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2740
اینو که دیشب یکی از کاربرا تاپیک زد  فکر کنم خواهر همسایتونه خانومه بیمارستان تو کماست  ...

اره چه آمار دقیق هم دادن

بعد از تو هیچکس تکرار تونخواهد بود مادرم