2737
2739
عنوان

ازمون استخدامی بانک

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که برای امور مالیاتی بودم.توسایت خودسازمان نوشته بودصرفا تخصصی. همش درموردمالیات اظهارنامه اینا پ ...

من سمت مسئول دفترم, برم خود سایت بانکو بخونم؟ اطلاعات بانکیم خیلی ضعیفه نمیدونم چه کتابی هم بخونم

هر کجا تنفر است, بذر عشق بکار...
دانشگاه علامه بهترین دانشگاه تو تهرانه.قطب علوم انسانی.مطمعنم میگیرنت تو بانک❤

مرسی عزیز دلم 💗💗 ،اره همه میگن بهترینه ولی من چند ماهه فارغ التحصیل شدم اما هیچ شغل مناسبی پیدا نکردم حالا میخوام توی ازمون ها شرکت کنم بلکه فرجی شه 

🥰
2731
مرسی عزیز دلم 💗💗 ،اره همه میگن بهترینه ولی من چند ماهه فارغ التحصیل شدم اما هیچ شغل مناسبی پیدا نک ...

بانک.موسسه اعتباری.بخش حسابداری و امور مالی تمام ارگان های دولتی.روزنامه زیاد بگیر .تو سایت ها بچرخ تا بلاخره موفق بشی

مرسی عزیز دلم 💗💗 ،اره همه میگن بهترینه ولی من چند ماهه فارغ التحصیل شدم اما هیچ شغل مناسبی پیدا نک ...

دوست من ارشدش رو علامه خوند, استخدام تربیت مدرس شد با اینکه هنوز پایان نامه نداده, یعنی از وقتی رفت علامه موقعیت شغلی از چپ و راست بهش پیشنهاد میشد چون استاداش هواشو داشتن

هر کجا تنفر است, بذر عشق بکار...
2740
دوست من ارشدش رو علامه خوند, استخدام تربیت مدرس شد با اینکه هنوز پایان نامه نداده, یعنی از وقتی رفت ...

منم دوره دانشجوییم ب هرکی گفتم مدیریت علامه میخونم همه میگفتن صد در صد یه شغل خوب پیدا میکنی  ولی الان ۵ ماهه فارغ التحصیل شدم خبری نشده امیدوارم منم بتونم یه جای خوب جذب شم

🥰
2706