2733
2734
من جای تو بودم شماره خونشونو  میگرقتم ب مادرش میگفتم میخام واسه دخترتون بیام خواستگاری ظاهرا عا ...

مادرش پیشش بود اگه‌از مادرش میترسید و‌حیا داشت این حرفو‌نمیزد که

خداجونمم  به امید ت هر چی به مصلحتمه برام پیش بیاد خودمو  میسپارم به تو ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید به دختره م یریدی میگفتی بچه برو دنباله کارت این فضولیا به تو نیومده تو این سن اینقدر گه خوری بز ...

نخاستم خودمو حساس نشون بدم اخه

مادرش پیشش بود اگه‌از مادرش میترسید و‌حیا داشت این حرفو‌نمیزد که

پدرش چی؟وقتی اینکارو کنی حساب کار دستش میاد 

شاید بگین شوهر ندیده اما اگ  یکی چنین حرفی درمورد شوهرم بزنه جنان بلایی سرش میارم مادرش از زایدنش پشیمون شه

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌
2728
مادرشوهرت شاید الکی میگه بعدشم حرف بچه ۱۴ ساله ارزش داره واقعا؟؟؟

ارزش نداره بیشتر ازاین نارحت شدم‌مادرشوهرم‌گفت تو عروسیم عاشق پسرم‌شدن اتفاقا دختره در به در دنبال پسرم بود 

پدرش چی؟وقتی اینکارو کنی حساب کار دستش میاد  شاید بگین شوهر ندیده اما اگ  یکی چنین حرفی د ...

بخدا بچه های الان اگه از مادرپدرشون‌حساب ببرن‌اینجوری حرف نمیزنن و همشون دوست پسر نمیگیرن 

عزيزم جوابشو ميدادي ك اينجوري حرص نخوري نميدوني حرص خوردن الان برات ضرر داره؟

گفتم الان میگن حتما اینطوره براهمین نخاستم خودمو حساس نشون بدن زود اومدم اتاق خودم 

2738
گفتم الان میگن حتما اینطوره براهمین نخاستم خودمو حساس نشون بدن زود اومدم اتاق خودم 

اره ديگه چون نقطه ضعف ك نشون بدي تمومه ديگه

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️