2733
2734
عنوان

خانومای تهرانی بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 98 بازدید | 21 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان لطفا شرایط رو خیلی جدی بگیرین بدلیل اینکه بحث سلامتی خانواده هامون در میونه،ااصلا نیاز نیست اضطراب یا نگرانی داشته باشیم فقط و فقط رعایت نکات بهداشتی .دلیل اینکه تا میتونیم از خانه خارج نشیم وجود ناقل های ویروسی مخصوصا مبتلاهای که خودشون هم مطلع نیستن.من هم پسر هفت ساله م رو با اینکه مدرسه با تجهیزات بیمارستانی ضدعفونی میکنه به هیچ عنوان تا بعد از تعطیلات عید نمی فرستم و همچنین خانواده های همکلاسی های پسرم این تصمیم رو دارن به دلیل اینکه امکان داره از طرف اشخاص ناقل بچه ها هم ناقل باشن و به ما خانواده منتقل کنن.کمی صبر کردن و رعایت نکات خیلی بهتر از عدم توجه هستش

واقعا قرنطینه هستی یا خانواده نمیزارن بری بیرون

نه خودم مراعات میکنم...شوهرم بعداز چند روز توخونه موندن امروز با تجهیزات کامل رفت بیرون😄😄😄

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2728

ازپنجره بیرون رو نگاه میکنم هیچ آدمی نمیبینم....

پسرم میگه انگار شهر زامبی هاشده...هیچ کس بیرون نمیاد

خدارحم به مردم کنه

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
ازپنجره بیرون رو نگاه میکنم هیچ آدمی نمیبینم.... پسرم میگه انگار شهر زامبی هاشده...هیچ کس بیرون نمی ...

واقعا هم مث فیلما شده این چ بلایی بود سرمون اومد شب عیدی😢

پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو پيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكوپيتيكو