2733
2734
عنوان

بچه ها اینو دیدین یعنی خبر خوب انشالله که راست باشه🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 25 پست

ساخته شده

ولی تا آزمایشا وتستا روش انجام بشه چندین ماه طول می کشه

City of stars💫are you shining just for me?city of stars there's so much that I can't see.who knows?I felt it from the first embrace i shared with you..that now our dreams they've finally come true🍀
نخیر هیچ وقت غذا ودارو جز تحریم دارویی نبوده و نیست 

اره نبود .....

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارایی داروی ابولا و سارس برای درمان کرون ا ثابت شد

🔹دارویی که قبلاً توسط یک شرکت آمریکایی برای درمان بیماری‌هایی مانند ابولا، سارس و مرس با موفقیت به کار گرفته شده بود، کارآیی خود را برای مقابله با کرون ا نیز به اثبات رسانده است

🔹داروی Remdesivir را می‌توان دارویی دانست که برای درمان کرون اکارآیی دارد/ مهر

@khabarfouri

خدایا هزار مرتبه شکرت   
2731
انشالله عزیزم 

راست گفتن

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
کارایی داروی ابولا و سارس برای درمان کرون ا ثابت شد 🔹دارویی که قبلاً توسط یک شرکت آمریکایی برای ...

جدی راسته یعنی ؟

ظهور و سلامتی اقامون صلوات😍دعا کنین دختر دار هم بشم انشالله حاجت قلبیتون براورده بشه 😍😍😍😍😍😍

حتی اگه ساخته هم شده باشه دیگه دیره 

واکسن رو قبل شیوع میزنن 

مثلا انفولانزا رو توی شهریور میزنن ک پاییز و زمستون تازه عمل کنه 

ب فرض ما اگه الان بزنیم سه چهارماهی طول میکشه ک فعال بشه توی بدنمون 

ک تا اون موقع احتمالا میره ویروسه

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2740

مردم خوش خیال ما رو باش اگه تو تحریم نیستیم چرا واکسن فلج اطفال ک ۴ ماهگی تزریق میکنن نبود و الان ۳ سالگی بچه هامون تزریق کردن؟

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم