2737
2734

این روزا که انقد اسم این ویروس لعنتی شنیدیم داریم از ترسش میمیریم به جای خودش!

از یه طرفم هیچ ماده ی ضدعفونی کننده ای پیدا نمیشه انگار قحطی اومده!!!

اما یه مقاله پیدا کردم کلی مواد شیمیایی عالی ضدعفونی کننده و نحوه ی درست کردنش آموزش داده و حتی این مواد رو میفروشه به قیمت عمده   

پیشنهادم اینه یه سر بهش بزنید و فقط یه دعای خیری واسه ما بکنید!

بهترین مواد شیمیایی ضدعفونی کننده

ساااااالم بمونید انشالا    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیشب اعلام کردن کارخونه ها دست به کار شدن به زودی بازار اشباع میشه

حتما 

ب زودی همون مواد اولیه مورد نیاز پیدا نمیشه 

مطمئن باش 

افراد سود جو همه جا در کمین هستن 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
من این چند روز بیرون زیاد رفتم امروز ی کم دمای بدنم رفته بالا ی کوچولو هم گلودردم کسی که ک رونا داش ...

گلودرد از علائم کر و نا نیست انشاالله که طوری نیست بیشتر مراقب باشین 

لا اِله اِلّا اَنت سبحانک اِنّي كُنتُ مِن الظّالِمينفَاسْتَجَبْنَا لَهُ وَنَجَّینَاهُ مِنَ الْغَمِّ وَكَذَلِكَ نُنجِی الْمُؤْمِنِینَ
2738
من این چند روز بیرون زیاد رفتم امروز ی کم دمای بدنم رفته بالا ی کوچولو هم گلودردم کسی که ک رونا داش ...

من سه هفته اس سرفه دارم دکتر رفتم داروهام تموم شده خوب نشدم 

دوباره دیشب رفتم دکتر 

گفت دوباره سرما خوردی ریه ام داره خس خس میکنه 

از ترس یخ زدم 

4 تا امپول زدم هنوز خوب نشدم 

خدایا فقط دلم نمی خواد بد بمیرم 

پسرم خیلی ریزه خدااااا 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خب اگه تست کسی مثبت شه باید چکار کنه

هیچ بیمارستانی 

هیچ اورژانسی هیچ داروخونه ای توان دادن خدمات ب کرونایی ها و شبه کرونایی ها رو ندارن 

باید منتظر باشن تا ب شرایط حاد برسن 50 درصد ریه از بین بره تا 

شاید 

2706