2733
2734

بله

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک نمیکنم اصلا تغییر کنه 

درضمن حواست و باید به همچین مردی بدی که پشت سرت غیبت میکنه 

فردا پس فردا اگه خدایی نکرده کاری کنه میگن اره بابا فلانی زنش بد حقش بود طرف فلان کار و کنه 

I'd walk straight through the bullet😏

ممکنه مشکل ساز بشه..

این موردو تو فامیل داریم.

مثلا یه بحثی با خانومش داره میاد میشینه واسه مامان بابای من تعریف میکنه و ...

بابام میشه عموی خانمش

ولی خب مشکلات باید توی خانواده ی خودش حل بشه دلیل نمیشه بیاد زندگیشو مشکلاتشو واسه این و اون تعریف کنه..

نهایت کمک خواستن برای حل مشکلات و درمیون گذاشتن این مسائل باید با خانواده همسرِ طرفین باشه نه هررشخص دیگع ای

چجوری حل شه؟اخلاق کسیو ک نمیشه عوض کرد

خیلیا بعد ازدواج اخلاقشونو بهتر کردن

اگه از روشای مختلف استفاده کردی و نشد دیگه یا باید جدا شد یا بیخیال شد

ولی اتفاقا اخلاقو اگه بخواد میتونه عوض کنه

2740
چجوری حل شه؟اخلاق کسیو ک نمیشه عوض کرد

منم یه برادر شوهر دارم هرچی جاریم پشت سرمون حرف میزنه میاد به ماها میگه وهرچی مامانش پشت اون حرف میزنه زودی میگه

درحسرت اینم که شوهرم حداقل یکی از حرفای مادرشو که پشت سرم میگه بگه همش میگه اونا تورادوست دارن وفلان درحالی که حرفایی ازشون شنیدم که....البته خب خداروشکر وگرنه حرفای منم که دراوج عصبانیت بهشون نثار میکنم میرفت بهشون میگفت 😆😆😆😆😆

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍
خیلیا بعد ازدواج اخلاقشونو بهتر کردن اگه از روشای مختلف استفاده کردی و نشد دیگه یا باید جدا شد یا ب ...

یسری اخلاقا ذاتیه..

منظورم از ذاتی بودن اینه که طی سال های طولانی توی فرد نهادینه شده..و عوض کردنشون مشکله و گاهی اصلا شدنی نیس

بچه ها من ازدواجم از اساس اشتباه بود....الآنم شوهرم ایده عالم نیس...فقط وابسته شدم رفتاراشو ک میبینم از زندگی باهاش میترسم...دوست ندارم ادامه بدم...بنظرتون این مشکلات برا طلاق منطقه دیگه؟؟؟

بچه ها من ازدواجم از اساس اشتباه بود....الآنم شوهرم ایده عالم نیس...فقط وابسته شدم رفتاراشو ک میبینم ...

عزیزم اول یه کم تلاش کن بعد برو سمت طلاق

مخصوصا شما که ۴ سال با همبودید طلاق خیلی سخته

شاید همکاری کرد

اگه همکاری میکنه یعنی آدم خیلی منعطف و خوبیه

مشکل جدیه عزیزم راحت از کنارش رد نشو

از مشاور کمک بگیر

باهاش صحبت کن ولی نه بصورت دعوا و جر و بحث

بگو هر چی بینمون میگذره حتی جر و بحث مربوط به خودمونه اینجوری  منو پیش همه بد میکنی تو شوهرمی وقتی باهم خوب شدیم و آشتی کردیم فراموش میکنی 

ولی بقیه دیدشون نسبت به من بد میمونه

دوست داری منم مثل تو باشم اونوقت ببین خانواده منم دیگه بهت احترام نمیزارن بهش بگو مشکلاتمونو پیش خودمون حل کنیم بقیه کمکی نمیکنن فقط سفره زندگیمون پیش همه باز میشه 

بچه ها من ازدواجم از اساس اشتباه بود....الآنم شوهرم ایده عالم نیس...فقط وابسته شدم رفتاراشو ک میبینم ...

بعد از چهار سال یکم سخته..

کاش خودت شخصا با یه مشاور صحبت میکردی اول.

اینجا صحبتایی که میشنوی اونقدری شاید گاهی منطقانه و درست نباشع