2733
2739
عنوان

براش ازخدابدترینارومیخوام😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 109 پست

بجای نفرین دعا کن حالش خوب شه وسواس به اندازه کافی اونو عذاب میده فک کردی خودش از این موضوع خوشحاله نه داره عذاب میکشه بعدشم حس میکنم تو خانوادتون همه باهم لج میکنید و مهربون نیستید باهم شاید از در مهربونی و عشق خواهرانه و .. باهاش وارد شی به جای نفرین و... خیلی شرایطو بهتر کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ بزن از کمپ بیان باباتو ببرن . خواهرتم اگه مریضه پس وااااقعا رفتاراش دست خودش نیست

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2728
چه خانواده ی عجیبی هستین  اعتیاد پدر  وسواس خواهر ناله و نفرین  و...

فک کن مادری که بچه ی خودشو نفرین کنه انگار رفته بی آبرویی کرده خب اونم مریضه وقتی به دنیا اومده که اینطوری نبوده حتما شرایط زندگی مریضش کرده 

بیماری های روانی که از نوزادی با آدم نیستن !

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

خدا صبرت بده. دقیقا حس میکنم چی میگی. خواهر منم شبیه خواهر شماست به اضافه حسادت و بدخواهی هاش و همینطور اینکه با بی مادریمون هر زمانی من و پدر معلولم بهش احتیاج داشتیم دریغ کرد. خواهر عزیزم من صبر پیشه کردم به امید گشایش راه. به خاطر پدرم سکوت می کنم اما بخدا سپردم اون دنیا حتی اگر دلمم به رحم اومد نذار به ببخش راضی بشم. شما هم مادرتو برای خودت نگه دار. اعتراض و جلو انداختن مادرت جز اینکه مادرت سبک بشه فایده نداره. هوای مادرتو داشته باش و از خدا چاره بخواه. خواهر و پدرتم ندیده بگیر. نفرین فقط حال ادمو بد میکنه. صبر کن خدا خودش سبب سازه انشالله

مائیم که از باده بی جام خوشیم/ هرصبح منوریم و هر شام خوشیم/ گویند سرانجام ندارید شما/ مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم

عزیزم کاش بری کتابخونه به عنوان ادمی که تجربه داره میگم کنار بابات نشین یه وقت دود مواد رو توهم اثر میذاره بهش عادت میکنی ...خواهرتم دست خودش نیس فقط روانشناس میتونه بهش کمکم کنه اگه خواستگار براش اوند حتما باید اینو مطرح کنید که باید تحت درمان باشه ایشالله مشکلت حل بشه🌹

🙂
2738
فک کن مادری که بچه ی خودشو نفرین کنه انگار رفته بی آبرویی کرده خب اونم مریضه وقتی به دنیا اومده که ا ...

من میگم از اعتیاد پدرش  ب وجود اومده مریضی حس بدی گرفتع ب او زندگی من تقریبا ایجورم 

هیچ کاری بی حکمت نیست
من میگم از اعتیاد پدرش  ب وجود اومده مریضی حس بدی گرفتع ب او زندگی من تقریبا ایجورم

دقیقا شرایط زندگیش باعث شده مریض بشه همه ی بچه ها از نظر روحی سالمن وقتی به دنیا میان 

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
چند سالته عزیزم  باباتو ببرید کمپ یه جا بخوابونید خواهرتم یه دکتر عالی ببریدش حداقل جواب بگیر ...

اینقدراحت نگیرین

مگه معتادوب این راحتیامیشه برد کمپ.بایدخودش بخواد

عزیزم دکترخوبم پول میخادک همه ندارن

کاری ک خودت میدونی درسته رو انجام بده...تواین دنیاهمه پشتتو خالی میکنن پس براخودت زندگی کن  
دقیقا شرایط زندگیش باعث شده مریض بشه همه ی بچه ها از نظر روحی سالمن وقتی به دنیا میان 

من قشنگ میفهممش...حالا اینا ب جا اینک کنارش باشن مقابلش وایسادن معلومه ک بدترمیشع

هیچ کاری بی حکمت نیست