2733
2734
خوشبخت باشی عزیزم❤ مگه آرایشگاه های شهرشمابازن؟

آره ، من که وقت گرفتم ، اینجا فقط مدارس تعطیله اونم فقط تا شنبه 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایبل

من زیادی ریلکسم 

یا ملت خیلی جدی گرفتن؟؟

دیروز غروب رفتم داروخونه بیبی‎چک بخرم ملت رو دیدم خندم گرفت!!

همه دستکش لاتکس و ماسک یه اوضاعی بود!!انگار اتاق عمل بود!!

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
2728
آفرین دخترم من چیکارکنم پس؟😢

از تیغ ابرو استفاده کن. راحت و آسون.تازه خرابم کنی زودی در میاد

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
من زیادی ریلکسم  یا ملت خیلی جدی گرفتن؟؟ دیروز غروب رفتم داروخونه بیبی‎چک بخرم ملت رو دیدم خن ...

منم خیلی خونسردم ، به نظرم مردم دیگه زیادی دارن جو میدن 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...

ارایشگاه براچی عروسی نمیخواییم بریم که یه بنده یه اصلاح ابرو و رنگ والسلام شد تامام

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2738
منم خیلی خونسردم ، به نظرم مردم دیگه زیادی دارن جو میدن 

آخه نگاه کن 

طرف مثلا فکر میکنه داره بهداشت رو رعایت میکنه 

از خونه میاد بیرون یه دستکش لاتکس میپوشه چندساعت دستشه،خو آدم حسابی همون دستکش الان منبعِ آلودگیِ خودش...فکر کردی مثلا دستکشه ضدِ ویروسه؟!  

یا یه ماسک میزنه فکر میکنه دیگه حل شد....

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
من زیادی ریلکسم  یا ملت خیلی جدی گرفتن؟؟ دیروز غروب رفتم داروخونه بیبی‎چک بخرم ملت رو دیدم خن ...

شما خیلی ریلکسی. خیلیا . خودتو به کرون ندی فقط

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
شما خیلی ریلکسی. خیلیا . خودتو به کرون ندی فقط

آخه چیکار کنم 

نه اینکه رعایت نکنم اما خوب جوگیر هم نیستم 

بهداشت رو رعایت میکنم و توکلم به خداست 

اما شدیدا به این قضیه اعتقاد دارم که اگر به یه چیزی زیادی فکر کنی سرت میاد 

نه بی‎خیالی محض خوبه 

نه جوگیر بودن 

راستی تاپیکِ فان گذاشتم در مورد اسمشو نبر! ببین و بخند!!

آخه نگاه کن  طرف مثلا فکر میکنه داره بهداشت رو رعایت میکنه  از خونه میاد بیرون یه دستکش ...

آره قبول دارم ، فک میکنن با ماسک و دستکش دیگه همه چی حله 

آره قبول دارم ، فک میکنن با ماسک و دستکش دیگه همه چی حله 

تاپیک آخرمو ببین و بخند

2706