2733
2739
ببین یه نفس عمیق بکش تا ۱۱ بشمر شمرده بعد اروم نفست و بده بیرون و بهم حستو بگو لطفا

من با اینکه سرماخوردم اینکارو انجام دادم حس خوبی بود نفس هم نیوردم😊😊متاسفانه از بس تلقین کردیم و الان موقع تغییر فصل هست خیلیا انفلوانزا و سرماخوردگی دارن فکر میکنن کرونا، گرفتن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کیت های تشخیص رو فقط بعضی از بیمارستانا دارن و انستیتو پاستور داره  چون تعدادش محدود ...

تست اولیشونه که اگر مثبت بود تستای بعدی رو میگیرن

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
من با اینکه سرماخوردم اینکارو انجام دادم حس خوبی بود نفس هم نیوردم😊😊متاسفانه از بس تلقین کردیم و ا ...

مثل من بخدا 😭الان از سر درد و بدن درد بیدار شدم خیلی حالم بده از طرفی استرس کورونا گرفتنم دارم

2738
مثل من بخدا 😭الان از سر درد و بدن درد بیدار شدم خیلی حالم بده از طرفی استرس کورونا گرفتنم دارم

نه عزیزم باور کن منم سه روز اول فقط استخونهای سرم درد میکرد روز چهارم گلو درد و ابریزش شدید بینی ببین یک دوش آب گرم بگیر اگه عنبر نسا هم دم دست داری دود کن دودشو به بینی و گلو و گوشت بده البته اگه تنگی نفس داری این کارو نکن من دیروز دود دادم خ بهتر شدم

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
تست اولیشونه که اگر مثبت بود تستای بعدی رو میگیرن

عزیزم من خودم پزشکم دارم راهنماییت میکنم که درستشو بدونی 

کیت ک ر و ن ا ۳  مرحله اس که از ترشحات یا خلط میگیرن 

اون آزمایشی که از شما گرفتن هم همونیه که اول توضیح دادم 

خدارو شکر گلم .راستی یه خانوم تو پستات اومد گفت کادر درمانی هستم من دو ساله میشناسمش اصلا هاج و واج ...

کدوم خانم؟چرا همچین دروغی گفته،؟

بهش عشقو همین امروز رو کن ، دیگه فردا برای عشق دیره
2706