2733
2734
عنوان

کی مث من بیخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 46 پست
من خیلی گشنه م میشه ولی حوصله ندارم چیزی بخورم  😂😂😂 خودمم موندم چرا روز به روز دارم لاغر م ...

ای تنبل  

حالا اگر دیدی بی رویه لاغر شدی و bmi از ۱۹ میره پایینتر، یه آزمایش تیروئید بده ضرر نداره

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه باز😂❤

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2728
2740
ای تنبل     حالا اگر دیدی بی رویه لاغر شدی و bmi از ۱۹ میره پایینتر، یه آزمایش تیروئید بد ...

اگ زیر ۱۹ بشم تیروعید دارم؟

اخه من ۷۲ کیلو بود با رژیم شدم ۶۴ بعد خود به خود شدم ۶۰ الانم حس میکنم کمتراز ۶۰ شدم 😑لاغری اصن بهم نمیاد

اگ زیر ۱۹ بشم تیروعید دارم؟ اخه من ۷۲ کیلو بود با رژیم شدم ۶۴ بعد خود به خود شدم ۶۰ الانم حس میکنم ...

نه که حتما داری

یکی از علائم تیروئید پرکار لاغر شدن بی رویه است

شاید روی عادت رژیم، هنوز داری کمتر از مقدار لازم میخوری که کم شدی

2706