2737
2739
عنوان

😭😭😭😭دلم برا شوهرم سوخت

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این که بیرون بتونی بری حق شماست ..ولی نه قایمکی. ..حقتو بگیر ازش تمام😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
تو عقد چند بار اومد خونمون دید من نیستم  اون روز تا حالا گیر نمیده دیگه بهم 😂😂مثلا میگفت حق ...

خب آفرین خوشم اومد😂😂👌👌👌اصن دختر باید همینجوری باشه😂

ولی جدی سر حرف زور عذاب وجدان نگیر اتفاقا سعی کن حقتو بگیری بازار نرفتن و...حرف زوره ولی اگ حرفی زد ک به صلاحت بود یا حرکتت جلب توجه میکرد اونموقع گوش کن مثلا چادر نازک واقعا خوب نیست🙁🤔

2731
عزیزم مشکل از شما نیست از شوهرته😐 تو قرن ۲۱ زیادی داره از خودش حساسیت نشون میده من جا شما بودم بر ...

الان دیگه وقتی دیده من افسردگی گرفتم و بخاطر اینکه کار خودمو میکردم چیزی نمیگع خخخخ

اما خب الانم دوتا بچه دارم دست و پام بسته شده

خب آفرین خوشم اومد😂😂👌👌👌اصن دختر باید همینجوری باشه😂 ولی جدی سر حرف زور عذاب وجدان نگیر اتفاقا ...

اونقدرا هم ک نازک نیس

ولی تا میگه نازکه میگم 500هزار تومن پول بده برم چادر خوب بخرم دیگه ساکت میشه

یا مثلا از چادر عربی و اینا بدش میاد میگه چاق نشونت میده 

هی گفتم سختمه با بچه و فلانه و....تا راضی شد

بردم9تا مغازه مدلا مختلف سر کردم دیدم خدایی هم راست میگه چاق نشونم میده

خب اره ولی زیادی گیردادن خوب نیس انگارتوقفسی

درسته اما اینکه اوایلش دوست نداشته باشه تنها بره بیرون طبیعیه عشقم

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم  
2740
من همیشه ب حرف شوهرم گوش میکنم ولی شوهرم نظرش اینکه من اصلا ب حرفاش گوش نمیدم و کار خودمو میکنم ینی ...

شوهر منم همینه 

ب بعضی حرفاشم ک گوش میدم میگه کار خودتو میکنی

منم میگم چه کاریه خب 

ب حرفش گوش کنم تازه غر هم بشنوم

اوهوم کاملاحرفت درست

فداتشم مهربون

کاش همیشه خوشحالیتون رو ببینم  ناراحتی شما ناراحتی من هم هست هروقت احساس کردین از حرف هام ناراحت میشید بهم اطلاع بدین من هیچوقت از شما دلخور نمیشم و حرفتون رو به دل نمیگیرم  چون دوست ندارم لذت دوستیمون رو با سوء تفاهم های بیجا عوض کنم